Najlepsi z najlepszych w 2018 roku wg. HLTV - #16. suNny

Sunny

Poznaliśmy zawodnika, który uplasował się na szesnastym miejscu rankingu najlepszych graczy CS:GO w roku 2018. Po raz drugi w zestawieniu pojawił się zawodnik mousesports -24-letni Miikka „suNny” Kemppi.

Pojawienie się suNnego w zestawieniu na pewno nie powinno nikogo dziwić. Fin od początku roku prezentował się bardzo dobrze, jednak w końcówce jego dyspozycja znacząco się pogorszyła, co można łatwo dostrzec, patrząc na jego personalne statystyki.

Przypomnijmy także, że wcześniej w rankingu na pozycji 19. znalazł się inny zawodnik mousesports - Robin „ropz” Kool. Tym samym udowadnia nam to, że mousesports w minionym roku było jedną z najlepszych formacji, pomimo tego, że końcówka roku nie ułożyłą się dla nich najlepiej.  Co więcej obecność dwójki graczy na tym etapie notowania daje dobry prognostyk na to, że w 2019 „myszy” będą zdolne osiągnąć znacznie większe sukcesy, mając na swoim pokładzie tak utalentowanych graczy.

W kwestii sukcesów to identycznie jak w przypadku zdobywcy miejsca dziewiętnastego, czyli Robina „ropza” Koola największym sukcesem suNnego w roku 2018 było zwycięstwo w czasie StarLadder & i-League StarSeries Season 4, ESL One: New York czy V4 Future Sports Festival - Budapest 2018.

fot. PGL

0 komentarzy