Najlepsi z najlepszych w 2018 roku wg. HLTV – #6. NAF

admin 16 stycznia 2019

W przeciągu dwóch ostatnich dni na pozycjach 8 oraz 7 w zestawieniu dwudziestu najlepszych graczy CS:GO gościliśmy zawodników Astralis. Teraz to się zmienia, bo dziś na szóstym miejscu znalazł się trzeci zawodnik Teamu Liquid – 21-letni Kanadyjczyk Keith „NAF” Markovic.

NAF trafił do Teamu Liquid na początku 2018 roku, a dokładnie w lutym i od razu okazało się, że był to doskonały wybór. Wspomniany zawodnik świetnie odnajduje się w grze, a także co najważniejsze – jest wielozadaniowy i praktycznie zawsze prezentuje ten sam poziom, co jest ważne dla stabilności zespołu.

Nie ma wątpliwości, że w minionym roku Kanadyjczyk był jednym z najważniejszych elementów Teamu Liquid, co potwierdza fakt, że w 2018 roku gracz ten otrzymał aż trzy tytuły MVP przyznawane przez portal HLTV.org. NAF zdobył MVP za występ w czasie cs_summit 2, gdzie Liquid zdobyło tytuł mistrzowski, a także przy okazji SuperNova Malta CS:GO oraz StarLadder i-League Invitational, gdzie TL także stawało na najwyższym stopniu podium.

Poza wyżej wymienionymi sukcesami NAF przyczynił się także w znaczącym stopniu do zdobycia czterech tytułów wicemistrzowskich w 2018. Przede wszystkim tych w czasie Majora ELEAGUE CS:GO Premier, a także przy okazji Finałów ESL Pro League.

Przypomnijmy, że wcześniej w zestawieniu pojawiła się dwójka innych zawodników Teamu Liquid – na miejscu 15. uplasował się Amerykanin Jonathan „EliGE” Jablonowski a na miejscu 12. znalazł się Kanadyjczyk Russel „Twistzz” Van-Dulken.