Pierwsze mecze w grupie A, na turnieju Epicenter dobiegły końca. Po tym jak Vitality ograło w meczu otwarcie EHOME, tak teraz NaVi gładko wygrało przeciwko duńskiemu Heroic.

Natus Vincere – Heroic 2:0 (de_Inferno 16:8, de_Nuke 16:5)

S1mple i spółka przystąpili do tego starcia w roli faworyta. Jednak tak jak ich poprzednicy (Vitality) tak i oni sprostali wyzwaniu i gładko pokonali przeciwników. Porównań obu meczów nie brakuje. Tak jak w pierwszym meczu, tak i tutaj, spotkanie zostało rozegrane na dwóch, tych samych mapach.

Tak więc spotkanie rozpoczęło się od mapy de_Inferno. Pierwsze punkty w tym meczu wpadły na konto Heroic, dzięki zwycięstwu w pistoletówce i kolejnej rundzie. Jak się potem okazało, była to ich połowa zdobyczy punktowych w pierwszej połowie, bowiem pierwsza część mapy de_Inferno zakończyła się wynikiem 11:4. Po zmianie stron ponownie pistoletówka wpadła na konto Duńczyków, jednak była to jedynie seria 3 kolejno zdobytych punktów, to było zdecydowanie za mało żeby dogonić rywali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16:8 na korzyść NaVi.

Rozgrywka została kontynuowana na mapie de_Nuke wybranej przez Heroic. Wybór tej mapy nie okazał się być "strzałem w 10" dla drużyny cadiaN'a. Pomimo wygrania pistoletówki, Duńczycy nie potrafili wyrobić większej przewagi i odskoczyć rywalom na kilka punktów. W drugiej rundzie nastąpiło przełamanie drużyny S1mple'a, szybko wyszli na prowadznie, którego nie odddali do końca spotkania, a mapę de_Nuke zakończyli wynikiem 16:5.