Nie streamujcie z Jake Paulem, bo stracicie fanów

Summit1g jake paul fortnite battle royale stream duo fans hate criticism chat live backlash 626x314

Jeśli nie urodziliście się wczoraj i w miarę na bieżąco jesteście z tym, co się w Sieci dzieje, to pewnie kojarzycie youtubera Jake Paula. Słynął już z „bezpośredniego” podejścia do spraw, obcesowości oraz raczej mało wysublimowanego poczucia humoru. Naprawdę głośno jednak zrobiło się o nim za sprawą „przypadkowego” sfilmowania zwłok w lesie samobójców w Japonii.

Efekt tego był taki, że wiele osób pogardza Jake Paulem i ciężko powiedzieć, by ten youtuber był teraz popularny (w tym pozytywnym znaczeniu, oczywiście). O co tym razem chodzi? Streamer na Twitchu o nicku Summit1g został zalany „falą hejtu” ze strony swoich odbiorców. Wszystko z powodu tego, że podczas jednego z meczy Fortnite Battle Royale do jego drużyny dołączył Jake Paul i jego ekipa.

Grał z jego znajomymi, a fani zarzucili streamerowi, że zrobił się toksyczny i nie dba o swoją społeczność. Summit1g według oglądających sprzedał się, aby naprawić reputację Jake Paula. Główny zainteresowany oczywiście nie zgadza się z oskarżeniami i zwyczajnie twierdzi, że chciał pograć z towarzystwem.

Nietypowa sytuacja…

1 komentarzy

Mecze

 • Cs
  United Masters League
  17:00
  3DMAX
  vs
  LDLC
  Cs
  Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe
  17:00
  x-kom
  vs
  NoChance
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Pepega
  vs
  One Tricks
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the
  Cs
  United Masters League
  19:00
  AGO
  vs
  Red Reserve

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki