Nie zobaczymy AGO Esports na IEM Katowice. Polacy przegrywają w wielkim finale kwalifikacji!

Oti0mc5qjj1mbnvztv48mj5ayzrfeis6z0ahbeywecc5vs4qvb07mshdkdfqgwbhkad5egrdfw0svhl3bc58bh8edhebqwe ovc

Wydawało się, że to właśnie AGO Esports zwycięży w wielkim finale Farmskins Championship #2. Ekipa znad Wisły po porażce z NORTH w kwalifikacjach do IEM Katowice definitywnie pożegnała się z szansą na awans. Ponowną nadzieję dała możliwość występu właśnie w kwalifikacjach Farmskins, gdzie AGO zastąpiło wycofujące się z rywalizacji Team Spirit.

Po świetnym spotkaniu z BIG, a następnie Epsilon eSports nasi rodacy awansowali do wielkiego finału, gdzie ich ostatnim przeciwnikiem miała być Kazachska drużyna AVANGAR. Mało znana i stosunkowo świeża formacja, której nie dawano większych szans. Na nieszczęście AGO, Kazachowie okazali się niezwykle groźnym przeciwnikiem i Polska formacja musiała uznać wyższość swojego rywala, przegrywając na mapach Train (16:5) oraz Overpass (16:8).

Train był wyborem naszej drużyny, Poalcy rozpoczęli grę po stronie atakującej i niestety już na samym początku zostali rozgromieni przez zawodników AVANGAR. Furlan i spółka każdy z ich ataków kończył się porażką, AGO zdołało urwać zaledwie cztery rund po stronie atakującej i co najgorsze – tylko jedną po stronie broniącej, co było niczym w porównaniu z ilością rund zdobytą przez AVANGAR.

Overpass nie wyglądał lepiej, jednak w tym przypadku to Polacy wygrali rundę pistoletową, a następnie doprowadzić do wyniku 3:0 na swoją korzyść. Niestety, gdy rywale Polaków zdobyli pełny rynsztunek, natychmiast doprowadzili do remisu. W dalszej fazie rozgrywki sytuacja wyglądała podobnie, gdy AGO wygrywało trzy rundy, chwile później to samo robili Kazachowie, działo się tak do końca pierwszej połowy.

Po zmianie stron sytuacja się pogorszyła i Kazachowie całkowicie zdominowali Polaków, pozwalając im tylko na wygranie jednej rundy. Wtedy stało się jasne, że jest to koniec walki AGO o awans na IEM Katowice. W rzeczy samej tak było, bo chwile potem to właśnie AVANGAR zwyciężyło drugą mapę 16:8 i to właśnie oni pojawią się na Katowickim turnieju.

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki