Niespodzianka w LEC: Fnatic pokonało Team Vitality!

32163264687 c3b439a66c k

Za nami ostatnie starcia szóstego tygodnia LEC. Na koniec dzisiejszego dnia czekała nas prawdziwa gratka - starcie pomiędzy Team Vitality a Fnatic. Po bardzo szalonej, zaciętej i nietypowej walce doszło do małej sensacji w postaci zwycięstwa Fnatic.

Jinzuke typowo w swoim szalonym stylu otworzył spotkanie, przelewając pierwszą krew na konto swojej drużyny. W kolejnych minutach sytuacja na Summoners Rift zrobiła się napięta i obie drużyny zaczęły wymieniać się eliminacjami. Szczególnie intensywna walka miała miejsce w 17. minucie, kiedy to Fnatic niemalże pozbawiło Vitality wszystkich wież na środkowej linii.

Do 20. minuty Vitality prowadziło 7:5 względem liczby zabójstw, jednak to Fnatic miało przewagę w złocie, wynoszącą nieco ponad tysiąc sztuk złota. Co więcej, to właśnie Fnatic miało więcej zniszczonych wież, prezentując znacznie lepszy split-push niż Vitality. Równie interesujące były walki drużynowe - te albo kończyły się bez zabójstw, ale kończyły się wymianami pojedynczych graczy.

W 34. minucie doszło do prawdziwego starcia, w którym Vitality odniosło piorunujący triumf - eliminując czterech graczy Fnatic. Drużynie Rekklesa nie pomógł nawet fakt, że przejęła ona Barona. W 38. minucie Jactroll został bohaterem, odbierając Prastarego Smoka z rąk Fnatic, a następnie przeniósł się ze swoim marksmanem do bazy Fnatic, niszcząc na dodatek inhibitor. Równo z wybiciem 40. minuty Fnatic podjęło Barona, z powodzeniem go zgarniając.

Dzięki fioletowemu wzmocnieniu Fnatic było w stanie zdobyć dwie eliminacje i środkowy inhibitor. Następnie drużyna ta z powodzeniem pozbyła się reszty wrogiego zespołu, wygrywając to spotkanie.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz