Ninja w Warszawie. Ninja's Night Shift już na przełomie lutego i marca!

Fortnite battle royale ninja blevins

Na ten moment czekało wiele osób - najpopularniejszy na świecie streamer - Tyler „Ninja” Blevins przyjedzie do stolicy Polski już na przełomie lutego i marca tego roku! Streamer pojawi się w naszym kraju na specjalnym wydarzeniu zatytułowanym „Ninja's Night Shift”, gdzie zagra z 500 szczęśliwcami.

Do tej pory Ninja podróżował po całym świecie i brał udział w najróżniejszych imprezach. Jednym z nich było to przy okazji nowego roku, gdzie Ninja grał przez kilkanaście godzin w Fortnite'a na Times Square w Nowym Jorku.

Teraz jednak dzięki Red Bullowi popularny streamer zjawi się w Polsce i zagra z Wami, dokładnie tak - Ninja stoczy walkę z 500 zawodnikami, którzy zostaną wyłonieni przez specjalny konkurs. Zawodnicy po przybyciu do Warszawy stoczą 5 rund eliminacyjnych w trybie DUO, a do finału przejdzie 98 najlepszych zawodników.

Jeżeli chodzi o sam finał, to tutaj organizator jest niezwykle tajemniczy - wiemy, że Ninja zmierzy się z innymi graczami w trzech rundach. Co ciekawe, Ninja nie będzie grać sam. Wiemy, że wystąpi w zespole z tajmeniczą osobą, jednak na ten moment nie wiemy, kto będzie jego zespołowym partnerem - szykuje się spora niespodzianka.

Obecnie nie znamy dokładnego terminu imprezy, jednak Red Bull zapewnia, że wszystkiego dowiemy się w niedalekiej przyszłości. Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w wyżej wymienionym konkursie, to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę Red Bulla po więcej informacji.

fot. Red Bull

3 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Brasileirão Season 1
  01:30
  paiN
  vs
  Isurus
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  02:00
  Mythic
  vs
  Monstars
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  TeamOne
  vs
  Divine
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Mythic
  vs
  Just Swing
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Hentai Hooligans
  vs
  Ascent

Dodaj nas

Kalendarz