Nowy tryb gry - War Mode, od dziś w PUBG

Pubg war mode min

Dzisiaj studio Bluehole (PUBG corp.) producent i wydawca Playerunknown's Battlegrounds poinformował, że już dziś startuje nowy event w postaci nowego trybu gry, o wdzięcznej nazwie - „War Mode".

Nowy tryb rozgrywki będzie bardzo podobny do klasycznych deathmatch-y. Gracze będą walczyli przeciw sobie na bardzo małym obszarze, na samym starcie dostaną do dyspozycji porządne wyposażenie i jedną z lepszych broni — karabiny AR, DMR oraz pistolet, do tego hełm i pakiet granatów.

Co oczywiste przy takim trybie, po naszej śmierci będziemy mogli po upływie kilku sekund ponownie się odrodzić. Gdy się odrodzimy, wróci do nas cały domyślny ekwipunek i ponownie będziemy mogli wyruszyć i polować na rywali. Głównym celem dewelopera gry jest to, aby zaoferować znacznie szybszy i bardziej dynamiczny tryb, gdzie gracze będą mogli potrenować i lepiej przygotować się do walki w trybie Battle Royale.

Nowy tryb będzie miał zablokowane warunki pogodowe i całość będzie rozgrywana wyłącznie przy słonecznej pogodzie. W zabawie udział wziąć będzie mogło 30 graczy, którzy zostaną podzieleni na 3 grupy, w każdej po 10 osób.

Co ciekawe, mecze będą trwać do 15 minut, a zwycięży grupa z najwyższym wynikiem. Jest też opcja zakończyć mecz szybciej, jeżeli jedna z grup uzyska 200 punktów. Punkty oczywiście zdobywamy drużynowo za zabijanie przeciwników.

Cała zabawa potrwa od dzisiaj do 16 kwietnia. Nie wiadomo czy w przypadku pozytywnego odzewu tryb zostanie wprowadzony do gry na stałe.

3 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki