Nowy tryb gry - War Mode, od dziś w PUBG

Pubg war mode min

Dzisiaj studio Bluehole (PUBG corp.) producent i wydawca Playerunknown's Battlegrounds poinformował, że już dziś startuje nowy event w postaci nowego trybu gry, o wdzięcznej nazwie - „War Mode".

Nowy tryb rozgrywki będzie bardzo podobny do klasycznych deathmatch-y. Gracze będą walczyli przeciw sobie na bardzo małym obszarze, na samym starcie dostaną do dyspozycji porządne wyposażenie i jedną z lepszych broni — karabiny AR, DMR oraz pistolet, do tego hełm i pakiet granatów.

Co oczywiste przy takim trybie, po naszej śmierci będziemy mogli po upływie kilku sekund ponownie się odrodzić. Gdy się odrodzimy, wróci do nas cały domyślny ekwipunek i ponownie będziemy mogli wyruszyć i polować na rywali. Głównym celem dewelopera gry jest to, aby zaoferować znacznie szybszy i bardziej dynamiczny tryb, gdzie gracze będą mogli potrenować i lepiej przygotować się do walki w trybie Battle Royale.

Nowy tryb będzie miał zablokowane warunki pogodowe i całość będzie rozgrywana wyłącznie przy słonecznej pogodzie. W zabawie udział wziąć będzie mogło 30 graczy, którzy zostaną podzieleni na 3 grupy, w każdej po 10 osób.

Co ciekawe, mecze będą trwać do 15 minut, a zwycięży grupa z najwyższym wynikiem. Jest też opcja zakończyć mecz szybciej, jeżeli jedna z grup uzyska 200 punktów. Punkty oczywiście zdobywamy drużynowo za zabijanie przeciwników.

Cała zabawa potrwa od dzisiaj do 16 kwietnia. Nie wiadomo czy w przypadku pozytywnego odzewu tryb zostanie wprowadzony do gry na stałe.

3 komentarzy

Mecze

 • Cs
  StarSeries i-League Season 7 North America Qualifier
  Trwa
  eUnited
  vs
  Rogue
  Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  05:00
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki