Odoamne w Schalke? Wadid i Hjarman poza G2? Transferowa karuzela nie zwalnia tempa!

Lec wall paper

Mijają kolejne dni a szał transferowy na europejskiej scenie League of Legends cały czas nie zmalał. Każdego dnia pojawiają się dziesiątki kolejnych wieści, plotek i spekulacji dotyczących poszczególnych zawodników. W związku z tym postanowiliśmy przyjrzeć się kilku ciekawym zmianą, o których dowiedzieliśmy się chociażby wczoraj.

Przede wszystkim zaczniemy od wieści dotyczących FC Schalke 04, formacja ta planuje bardzo wiele zmian w swoim składzie - pierwszą i najważniejszą jest informacja o powrocie... Jonasa „Memento” Elmarghichia. Przypomnijmy, że szwedzki zawodnik powraca do składu ekipy po ponad półtora roku przerwy, tym samym zostaje on drugim zawodnikiem ekipy, bo pamiętajmy, że obecnie w Schalke potwierdzony był tylko Elias „Upset” Lipp.

Idąc dalej pozostajemy na temat Schalke, bo według ESPN do dwójki wymienionych wyżej zawodników dółączą dwaj następujący gracze - Lee „IgNar” Dong-geun oraz Felix „Abbedagge” Braun. W przypadku IgNara jest to powrót na europejską scenę, bo przypomnijmy, że Koreańczyk ostatni rok spędził w barwach bbq OLIVERS, które walczyło o utrzymanie w LCK - to się nie udało, więc stąd decyzja o powrocie. Z kolei Abbedagge to mało znany zawodnik, który w zasadzie zadebiutuje w rozgrywkach LEC. Do tej pory występował on głównie na scenie tureckiej, gdzie wywalczył tytuł wicemistrzowski.

To jednak nie wszystko - ESPN zaznacza, że według ich źródłem, Schalke prowadzi bardzo zażarte negocjacje z... Odoamne! Jeżeli plotki się potwierdzą, a negocjację zakończą się sukcesem, to czeka nas prawdziwa sensacja.

Teraz odchodzimy od Schalke i skupiamy się na Fnatic, tutaj oficjalnie potwierdzenie ostatnich spekulacji - Rasmus „Caps” Winther kończy swoją przygodę z Fnatic i opuszcza szeregi tej formacji po ponad dwóch latach współpracy. Według informacji niezawodnego ESPN, Caps ma dołączyć wkrótce do G2 Esports, czy tak będzie? Przekonamy się. Pozostając w wątku G2 Esports mamy zaskakujące wieści (oczywiście od ESPN), zgodnie z ich wiedzą z G2 Esports rozstaną się Petter „Hjarnan” Freyschuss oraz Kim „Wadid” Bae-in.

fot. Riot Games/LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  eXTREMESLAND 2019 Oceania Regional Finals
  Trwa
  Chiefs
  vs
  AVANT
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  EHOME.Immortal
  vs
  Elephant
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Cignal Ultra Warriors
  vs
  FTD.apollo
  Dota
  Red Star Cup
  Trwa
  Albatross
  vs
  Neon
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Buffalo
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz