Oficjalnie: Sebekx i IceBeasto w Movistar Riders!

Sebekx ihg eslmp 730x380

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Sebastian „Sebekx” Smejkal oraz Marcin „IceBeasto” Lebuda prawdopodobnie opuszczą polską scenę i przeniosą się do Hiszpanii, gdzie wspólnie z czołowym zespołem z tego regionu - Movistar Riders rozpoczną zmagania w LVP SuperLidze Orange.

Wczoraj wieczorem plotki i spekulacje został oficjalnie potwierdzone i hiszpańska organizacja oficjalnie zaprezentowała swoich dwóch nowych zawodników, którzy już wkrótce wesprą formacją w walce o tytuł mistrzowski w wiosennej edycji ligi.

Dotychczas Sebekx związany był Szatą Maga, z którą dotarł do półfinałów sezonu zerowego Ultraligi. Jednak przypomnijmy, że zawodnik ten występował wcześniej wspólnie z IceBeasto w Illuminar Gaming do czasu aż został zastąpiony przez Humanoida. Z kolei IceBeasto pozostał w Illuminar Gaming do samego końca, dominując polską scenę, a na koniec wygrywając we wcześniej nadmienionym sezonie zerowym Ultraligi.

Teraz po raz kolejny obaj zawodnicy zagrają wspólnie w jednej drużynie, z którą mogą odnieść wiele sukcesów, bo obecny skład zespołu wygląda nadwyraz dobrze i naprawdę można odnieść wrażenie, że MVR może zakończyć dominację MAD Lions w sezonie 2019, na co bardzo wszyscy liczymy.

Przypomnijmy, że występy w hiszpańskiej lidze zapewniły innemu polskiemu zawodnikowi - Oskarowi „Selfmadeowi” Boderekowi awans do League of Legends Europe Championships właśnie dzięki jego bardzo dobrym wynikom w LVP.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  The Challenge Cup Season 3
  06:00
  iG Vitality
  vs
  MAX
  Cs
  ESL Pro League Season 9 China Closed Qualifier
  12:00
  5POWER
  vs
  Storm Rider
  Cs
  ESL Pro League
  Trwa
  AGO GAMING
  vs
  Team LDLC
  Sc
  Blazing Series May S1
  Trwa
  MacSed
  vs
  INnoVation
  Cs
  GG.BET Sydney Invitational
  19:15
  forZe
  vs
  Movistar Riders

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki