Oficjalnie: Sebekx i IceBeasto w Movistar Riders!

Sebekx ihg eslmp 730x380

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Sebastian „Sebekx” Smejkal oraz Marcin „IceBeasto” Lebuda prawdopodobnie opuszczą polską scenę i przeniosą się do Hiszpanii, gdzie wspólnie z czołowym zespołem z tego regionu - Movistar Riders rozpoczną zmagania w LVP SuperLidze Orange.

Wczoraj wieczorem plotki i spekulacje został oficjalnie potwierdzone i hiszpańska organizacja oficjalnie zaprezentowała swoich dwóch nowych zawodników, którzy już wkrótce wesprą formacją w walce o tytuł mistrzowski w wiosennej edycji ligi.

Dotychczas Sebekx związany był Szatą Maga, z którą dotarł do półfinałów sezonu zerowego Ultraligi. Jednak przypomnijmy, że zawodnik ten występował wcześniej wspólnie z IceBeasto w Illuminar Gaming do czasu aż został zastąpiony przez Humanoida. Z kolei IceBeasto pozostał w Illuminar Gaming do samego końca, dominując polską scenę, a na koniec wygrywając we wcześniej nadmienionym sezonie zerowym Ultraligi.

Teraz po raz kolejny obaj zawodnicy zagrają wspólnie w jednej drużynie, z którą mogą odnieść wiele sukcesów, bo obecny skład zespołu wygląda nadwyraz dobrze i naprawdę można odnieść wrażenie, że MVR może zakończyć dominację MAD Lions w sezonie 2019, na co bardzo wszyscy liczymy.

Przypomnijmy, że występy w hiszpańskiej lidze zapewniły innemu polskiemu zawodnikowi - Oskarowi „Selfmadeowi” Boderekowi awans do League of Legends Europe Championships właśnie dzięki jego bardzo dobrym wynikom w LVP.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Masters Series Spring
  Trwa
  Dragon Gate
  vs
  Alpha
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Spring
  Trwa
  Afreeca Freecs
  vs
  SK Telecom T1
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki