Oficjalnie: SZPERO nowym zawodnikiem AGO Esports!

Dj7iatkw4aar5y5.jpg large

AGO Esports wczorajszym popołudniem poinformowało, że Grzegorz „SZPERO” Dziamałek zostanie nowym zawodnikiem formacji. Tym samym SZPERO zastąpi Michała „snatchiego” Rudzikiego, który kilka dni temu dołączył do Virtus.Pro.

Dojście SZPERA do AGO Esports nie powinno nikogo dziwić. Przypomnijmy, że od dłuższego czasu wiadomo było, że na pierwszym miejscu potencjalnej listy kandydatów znajdował się 27-latek, który od pewnego czasu zajmował ławkę rezerwowych w Team Kinguin. Wrażenie na zarządzie AGO miał wywrzeć występ SZPERA w czasie Polskiej Ligi Esportowej, gdzie będąc wypożyczonym pod banderą tomorrow.gg zdołał pokonać w finale właśnie AGO Esports.

Jednak jest coś jeszcze - SZPERO to bez wątpienia jeden z najskuteczniejszych polskich snajperów, więc w obliczu odejścia snatchiego, który był właśnie odpowiedzialny za karabin snajperski, przyjęcia SZPERA było najlepszą z możliwych opcji.

Teraz pozostaje czekać na pierwsze wyniki AGO Esports, bo nie ma co ukrywać — odejście snatchiego na pewno nie było czymś dobrym dla drużyny, jednak pamiętajmy, że SZPERO to doświadczony i bardzo utalentowany zawodnik, który teraz ma szansę, aby świetnie wypełnić lukę, po był już zawodniku AGO i poprowadzić swoją drużynę do kolejnych triumfów.

fot. AGO Esports/ twitter

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Dota2 Rainbow Cup
  13:55
  Team Edition
  vs
  room310
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  19:00
  x6tence
  vs
  Splyce Vipers
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  20:00
  Vodafone Giants.Spain
  vs
  Penguins
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  LDLC
  vs
  Vitality
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:30
  mousesports
  vs
  fnatic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki