Oficjalnie: SZPERO nowym zawodnikiem AGO Esports!

Dj7iatkw4aar5y5.jpg large

AGO Esports wczorajszym popołudniem poinformowało, że Grzegorz „SZPERO” Dziamałek zostanie nowym zawodnikiem formacji. Tym samym SZPERO zastąpi Michała „snatchiego” Rudzikiego, który kilka dni temu dołączył do Virtus.Pro.

Dojście SZPERA do AGO Esports nie powinno nikogo dziwić. Przypomnijmy, że od dłuższego czasu wiadomo było, że na pierwszym miejscu potencjalnej listy kandydatów znajdował się 27-latek, który od pewnego czasu zajmował ławkę rezerwowych w Team Kinguin. Wrażenie na zarządzie AGO miał wywrzeć występ SZPERA w czasie Polskiej Ligi Esportowej, gdzie będąc wypożyczonym pod banderą tomorrow.gg zdołał pokonać w finale właśnie AGO Esports.

Jednak jest coś jeszcze - SZPERO to bez wątpienia jeden z najskuteczniejszych polskich snajperów, więc w obliczu odejścia snatchiego, który był właśnie odpowiedzialny za karabin snajperski, przyjęcia SZPERA było najlepszą z możliwych opcji.

Teraz pozostaje czekać na pierwsze wyniki AGO Esports, bo nie ma co ukrywać — odejście snatchiego na pewno nie było czymś dobrym dla drużyny, jednak pamiętajmy, że SZPERO to doświadczony i bardzo utalentowany zawodnik, który teraz ma szansę, aby świetnie wypełnić lukę, po był już zawodniku AGO i poprowadzić swoją drużynę do kolejnych triumfów.

fot. AGO Esports/ twitter

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  Trwa
  TNC
  vs
  Alpha Red
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders CN Season 3
  Trwa
  Laboratory
  vs
  Zenith of Optimism
  Cs
  ESEA MDL Season 29 Australia Relegation
  Trwa
  R!OT
  vs
  this n that
  Cs
  ESWC Africa 2018
  Trwa
  Game of Throw
  vs
  Limitless
  Leagueoflegends
  2018 ESL Meisterschaft Winter
  Trwa
  EURONICS
  vs
  Aequilibritas

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki