Oficjalnie: Vizicsacsi nowym zawodnikiem Splyce!

Vizicsacsi 730x380

Kolejna niewiadoma rozstrzygnięta - Tamás „Vizicsacsi” Kiss rozstaje sięz FC Schalke 04 i zgodnie ze wcześniejszymi plotkami zostanie on nowym zawodnikiem Splyce. Wczoraj oficjalną informację w tej sprawie podała właśnie wspomniana formacja.

Vizicsacsi to już drugi zawodnik, którego zaprezentowało Splyce w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że kilka dni temu dotarła do nas sensacyjna wiadomość, że jeden z zawodników Illuminar Gaming - Humanoid podpisał kontrakt na występy w LEC 2019 właśnie pod banderą Splyce.

Z kolei ze Splyce rozstali się Raymond „kaSing” Tsang oraz Andrei „Xerxe” Dragomir. Pierwszy z nich zdecydował się na dołączenie do debiutującego w europejskich rozgrywkach exceL Gaming. Drugi z kolei przeniósł się za ocean, gdzie od przyszłego sezonu będzie reprezentować Cloud9 walczące o mistrzostwa ameryki północnej.

Węgierski zawodnik w tym sezonie reprezentował barwy FC Schalke 04, z którym w sezonie wiosennym nie odniósł żadnego sukcesy. Sytuacja zmieniła się w czasie letniego splitu, gdzie Schalke ku zaskoczeniu wszystkich wywalczyło tytuł wicemistrzowski, ulegając jedynie Fnatic.

Teraz pozostaje czekać na oficjalne przedstawienie pozostałej trójki zawodników. Na ten moment wiele się mówi, że poznamy tylko jeszcze jednego nowego zawodnika, bo Splyce docelowo zachowało swojego dzunglera i marksmana.

fot. Riot Games/LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core
  Dota
  2019 MDL Macau
  06:00
  Evil Geniuses
  vs
  Virtus.pro
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  07:00
  JD Gaming
  vs
  Oh My God

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki