Oficjalnie: Vizicsacsi nowym zawodnikiem Splyce!

Vizicsacsi 730x380

Kolejna niewiadoma rozstrzygnięta - Tamás „Vizicsacsi” Kiss rozstaje sięz FC Schalke 04 i zgodnie ze wcześniejszymi plotkami zostanie on nowym zawodnikiem Splyce. Wczoraj oficjalną informację w tej sprawie podała właśnie wspomniana formacja.

Vizicsacsi to już drugi zawodnik, którego zaprezentowało Splyce w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że kilka dni temu dotarła do nas sensacyjna wiadomość, że jeden z zawodników Illuminar Gaming - Humanoid podpisał kontrakt na występy w LEC 2019 właśnie pod banderą Splyce.

Z kolei ze Splyce rozstali się Raymond „kaSing” Tsang oraz Andrei „Xerxe” Dragomir. Pierwszy z nich zdecydował się na dołączenie do debiutującego w europejskich rozgrywkach exceL Gaming. Drugi z kolei przeniósł się za ocean, gdzie od przyszłego sezonu będzie reprezentować Cloud9 walczące o mistrzostwa ameryki północnej.

Węgierski zawodnik w tym sezonie reprezentował barwy FC Schalke 04, z którym w sezonie wiosennym nie odniósł żadnego sukcesy. Sytuacja zmieniła się w czasie letniego splitu, gdzie Schalke ku zaskoczeniu wszystkich wywalczyło tytuł wicemistrzowski, ulegając jedynie Fnatic.

Teraz pozostaje czekać na oficjalne przedstawienie pozostałej trójki zawodników. Na ten moment wiele się mówi, że poznamy tylko jeszcze jednego nowego zawodnika, bo Splyce docelowo zachowało swojego dzunglera i marksmana.

fot. Riot Games/LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  Trwa
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic
  Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  09:00
  TNC
  vs
  Alpha Red
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders CN Season 3
  10:00
  Laboratory
  vs
  Zenith of Optimism

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki