Oficjalnie: Vizicsacsi nowym zawodnikiem Splyce!

Vizicsacsi 730x380

Kolejna niewiadoma rozstrzygnięta - Tamás „Vizicsacsi” Kiss rozstaje sięz FC Schalke 04 i zgodnie ze wcześniejszymi plotkami zostanie on nowym zawodnikiem Splyce. Wczoraj oficjalną informację w tej sprawie podała właśnie wspomniana formacja.

Vizicsacsi to już drugi zawodnik, którego zaprezentowało Splyce w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że kilka dni temu dotarła do nas sensacyjna wiadomość, że jeden z zawodników Illuminar Gaming - Humanoid podpisał kontrakt na występy w LEC 2019 właśnie pod banderą Splyce.

Z kolei ze Splyce rozstali się Raymond „kaSing” Tsang oraz Andrei „Xerxe” Dragomir. Pierwszy z nich zdecydował się na dołączenie do debiutującego w europejskich rozgrywkach exceL Gaming. Drugi z kolei przeniósł się za ocean, gdzie od przyszłego sezonu będzie reprezentować Cloud9 walczące o mistrzostwa ameryki północnej.

Węgierski zawodnik w tym sezonie reprezentował barwy FC Schalke 04, z którym w sezonie wiosennym nie odniósł żadnego sukcesy. Sytuacja zmieniła się w czasie letniego splitu, gdzie Schalke ku zaskoczeniu wszystkich wywalczyło tytuł wicemistrzowski, ulegając jedynie Fnatic.

Teraz pozostaje czekać na oficjalne przedstawienie pozostałej trójki zawodników. Na ten moment wiele się mówi, że poznamy tylko jeszcze jednego nowego zawodnika, bo Splyce docelowo zachowało swojego dzunglera i marksmana.

fot. Riot Games/LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  Invictus Gaming
  vs
  mousesports
  Cs
  ESEA
  Trwa
  Spirit
  vs
  Windigo Gaming
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  Imperial
  vs
  MIBR
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  FTD.apollo
  vs
  iG Vitality

Dodaj nas

Kalendarz