OpTic Gaming wygrywa StarLadder ImbaTV Invitational Season 5. Polacy kończą w grupie.

Optic gaming

Dzisiejszego dnia zakończył się minor w Kijowie, w turnieju brało udział 8 drużyn w tym Polska ekipa Team Kinguin. Wydarzenie trwało od czwartku, a pula nagród dla wszystkich drużyn wynosiła 300,000 dolarów i 300 punktów kwalifikacyjnych dla najlepszych czterech ekip.

Faza grupowa

W grupie A OpTic Gaming zagrało dwa świetne spotkania najpierw konsekwentnie, ale z pomysłem ograli drużynę Team Kinguin a w drugiej potyczce zdominowali VGJ.Thunder. Polacy po raz kolejny przegrali na ekipę Ukraińską FlyToMoon, która wcześniej wyeliminowała naszych reprezentantów z Epicenter. Ostatni mecz o drugie miejsce w grupie VGJ.Thunder rozegrało na FlyToMoon, we wcześniejszym spotkaniu lepsza okazała się ekipa „Fade” i tym razem również potwierdzili swoją lepszą dyspozycję, wygrywając 2:0.

Drugi koszyk został zaskakująco wygrany przez Vega Squadron, najpierw po trzech mapach zwyciężyli na drużynę SG e-sports a o pierwsze miejsce w grupie zawalczyli z Fnatic tutaj mecz był bardzo wyrównany i przede wszystkim długi, co bardzo cieszyło widownie, ostatecznie Vega Squadron zaskakująco wygrywa 2:0. Fnatic zajmuje drugie miejsce w grupie po zwycięstwie nad Natus Vincere w ostatnim meczu grupy B . Drużyna Ukraińska ciągle nie może znaleźć formy pomimo wymiany zawodnika z Virtus.pro nie potrafi wygrywać kluczowych spotkań ostatecznie tak prezentują się tabele grup.

 

 

Źródło: http://liquipedia.net/dota2/StarLadder/i-League_Invitational/5

Play-offy

Vega Squadron – VGJ.Thunder  0:2

Bardzo szkoda, że przy wejściu w etap play-offów Vega Squadron totalnie zgubiła rytm prezentujący wcześniej w grupie. VGJ.Thunder okazało się o wiele lepszą drużyną, pod każdym elementem gry łatwo ogrywając przeciwników i przechodząc do finału rozgrywek.

OpTic Gaming – Fnatic  2:1

Spotkanie bardzo przyjemne dla oka walka do samego końca i masa pomysłów na rozegranie potyczki. Pierwszą mapę wygrywa drużyna Fnatic po świetnym rozegraniu naga siren, widząc niemoc przeciwników w wyłączeniu postaci, postanowili, że zagrają ją w każdej potyczce. Niestety OpTic Gaming w kolejnych mapach świetnie się pozycjonowało i konsekwentnie broniło przed jej super umiejętnością, to zaowocowało wygraną. Fnatic oraz Vega Squadron za zajęcie 3-4 miejsc otrzymują 30,000 dolarów i 30 punktów kwalifikacyjnych.

VGJ.Thunder – OpTic Gaming  1:3

Wielki finał minora zaczął się bardzo obiecująco po ponad 60minutowej mapie VGJ.Thunder wygrywa pierwszą mapę dzięki świetnie rozegranego razora i terrorblade. Kolejne trzy mapy można podsumować efektem kuli śnieżnej, OpTic Gaming w każdym kolejnym spotkaniu grało coraz lepiej, nakręcali się szybko i przede wszystkim skutecznie. Dzięki takiemu obrotowi spraw sięgnęli po najwyższy stopień podium. VGJ.Thunder za zajęcie drugiego miejsca zgarniają 60,000 dolarów wraz z 65 punktami kwalifikacyjnymi. OpTic Gaming inkasuje 135,000 dolarów i 150 punktów kwalifikacyjnych. 

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki