Origen jedną nogą w play-offach LEC. Rogue bez szans w starciu z drużyną Kolda

46048003815 33de6cd360 k

Za nami przedostatnie starcie dzisiejszego wieczoru. Zgodnie z przewidywaniami Rogue kończy ósmy tydzień rozgrywek LEC z dwoma porażkami na swoim koncie. Formacja Mateusza „Kikisa” Szkudlarka w drugim dniu zmagań przegrała z Origen.

Origen pierwszą krew przelało już w czwartej minucie po bardzo agresywnym i nagłym ataku Kolda na dolnej alei. Na tym Kold nie poprzestał, bo dwie minuty później zabezpieczał drugie zabójstwo na konto Origen na górnej linii. Rogue w dziesiątej minucie było do tyłu względem rywala o ponad cztery tysiące sztuk złota. O skali beznadziei Rogue świadczy fakt, że w 15. minucie czterech graczy Rogue nie było w stanie pokonać Alphariego, który miał 20% punktów życia.

Do 20. minuty Rogue nie zniszczyło ani jednej wieży swojego rywala, podczas gdy ten miał na swoim koncie aż siedem struktur Rogue. Dodatkowo Origen pozbawiło rywala dolnego inhibitora. Po kolejnej serii potyczek Origen pozbawiło swojego rywala dwóch inhibitorów i wież osłaniających Nexus. W 29. minucie Origen po eliminacji czwórki zawodników Rogue mogło zakończyć ten pojedynek.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Flower.CN
  vs
  Neon
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  Invictus Gaming
  vs
  mousesports
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  Imperial
  vs
  MIBR

Dodaj nas

Kalendarz