Origen jedną nogą w play-offach LEC. Rogue bez szans w starciu z drużyną Kolda

46048003815 33de6cd360 k

Za nami przedostatnie starcie dzisiejszego wieczoru. Zgodnie z przewidywaniami Rogue kończy ósmy tydzień rozgrywek LEC z dwoma porażkami na swoim koncie. Formacja Mateusza „Kikisa” Szkudlarka w drugim dniu zmagań przegrała z Origen.

Origen pierwszą krew przelało już w czwartej minucie po bardzo agresywnym i nagłym ataku Kolda na dolnej alei. Na tym Kold nie poprzestał, bo dwie minuty później zabezpieczał drugie zabójstwo na konto Origen na górnej linii. Rogue w dziesiątej minucie było do tyłu względem rywala o ponad cztery tysiące sztuk złota. O skali beznadziei Rogue świadczy fakt, że w 15. minucie czterech graczy Rogue nie było w stanie pokonać Alphariego, który miał 20% punktów życia.

Do 20. minuty Rogue nie zniszczyło ani jednej wieży swojego rywala, podczas gdy ten miał na swoim koncie aż siedem struktur Rogue. Dodatkowo Origen pozbawiło rywala dolnego inhibitora. Po kolejnej serii potyczek Origen pozbawiło swojego rywala dwóch inhibitorów i wież osłaniających Nexus. W 29. minucie Origen po eliminacji czwórki zawodników Rogue mogło zakończyć ten pojedynek.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  North
  vs
  AVANGAR
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  21:00
  Vitality Bee
  vs
  LDLC

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki