Origen odkryło karty. Znany wyjściową piątkę na nadchodzący sezon LEC!

Origen 2019

Praktycznie każda drużyna, która w 2019 roku pojawi się w rozgrywkach League of Legends European Championships zaprezentowała nam, choć część swoich zawodników. Wyjątkiem w tej kwestii było między innymi Origen, które dopiero wczoraj zdecydowało się przedstawić swoich zawodników.

Trzeba przyznać, że skład, który został zaprezentowany, na papierze wygląda niezwykle interesująco - mamy tutaj między innymi byłego marksmana H2K Gaming - Patrika „Sheriffa” Jírůa, który duet na dolnej linii stworzy z powracającym z Ameryki, byłym zawodnikiem TSM Alfonsem „Mithym” Rodriguezem.

Z kolei na środkowej linii zobaczymy byłego zawodnika FC Schalke 04 - Erlenda „Nukeducka” Holma, co potwierdza wszelkie rewelacje, jakie podawało swego czasu ESPN. Na górnej linii zobaczymy z kolei ex-gracza Misfits Gaming - Barneya „Alphariego” Morrisa. Natomiast na dżungli pojawi się Jonas „Kold” Andersen, który dotychczas reprezentował barwy odchodzącego z LEC Unicorns of Love.

Jeżeli chodzi o sztab szkoleniowy, to tutaj także niespodzianka - André Guilhoto oraz jego pomocnik Fabian Broich, czyli duet, który dotychczas odpowiadał za... Schalke 04. Można śmiało powiedzieć, że dzięki tym dwóm dżentelmenom Schalke w 2018 roku uplasowało się na trzecim miejscu w czasie letniego splitu.

fot. Origen/RFRSH Entertainment

0 komentarzy