Overwatch na PGA!

Ow

Święto gier w Polsce uważam za rozpoczęte. W ramach  Poznań Game Arena na odwiedzających czekają trzy dni atrakcji. Jeśli przypadkiem jesteście w okolicach, tą wstąpcie, bowiem zabawa gwarantowana. Nie mogło również zabraknąć e-sportowego akcentu na imprezie.

Wszyscy fani gry Overwatch studia Blizzard Entertainment będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w strefie Free2Play na stoisku LG. Dla tych, którzy lubią zaciętą rywalizację, każdego dnia na stoisku prowadzony będzie turniej w Overwatch, którego finał rozegra się na specjalnie przygotowanym ringu. Na najlepszych czekają nagrody w postaci m.in. edycji kolekcjonerskiej gry Overwatch oraz oryginalnych gadżetów.

Odwiedzający będą mogli spotkać się i pograć wspólnie z gwiazdami YouTube’a. Wśród gości pojawią się zawodnicy Izako Boars, Kubon, Nexos, Leh, Gucio, Highstyled oraz Tybek. Prawdziwą atmosferę zapewnią najlepsze cosplayerki w strojach bohaterek Overwatch.

To nie koniec atrakcji, ponieważ wszyscy odwiedzający strefę Overwatch na stoisku LG będą mogli wziąć w konkursie fotograficznym i walczyć o wyjątkowe nagrody! Wystarczy zrobić sobie „selfie” z figurą Trupiej Wdowy i opublikować w serwisie Instagram, pamiętając o hasztagu #OverwatchPGA. Autorzy najlepszych zdjęć danego dnia zostaną nagrodzeni oficjalnymi gadżetami Overwatch. Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/2wzjlgA.

Zapraszamy!

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  League of Legends Challenger Series Korea
  09:00
  RisingStar Gaming
  vs
  Griffin
  Cs
  V4 Future sports Festival
  09:00
  HellRaisers
  vs
  Dark Tigers
  Cs
  V4 Future sports Festival
  09:00
  Mousesports
  vs
  x-kom
  Dota
  SL I-League Invitational
  09:00
  Rock Gaming
  vs
  LGD.Forever Young
  Leagueoflegends
  League of Legends Master Series
  09:00
  Machi E-Sports
  vs
  MAD TEAM

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki