Overwatch na PGA!

Ow

Święto gier w Polsce uważam za rozpoczęte. W ramach  Poznań Game Arena na odwiedzających czekają trzy dni atrakcji. Jeśli przypadkiem jesteście w okolicach, tą wstąpcie, bowiem zabawa gwarantowana. Nie mogło również zabraknąć e-sportowego akcentu na imprezie.

Wszyscy fani gry Overwatch studia Blizzard Entertainment będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w strefie Free2Play na stoisku LG. Dla tych, którzy lubią zaciętą rywalizację, każdego dnia na stoisku prowadzony będzie turniej w Overwatch, którego finał rozegra się na specjalnie przygotowanym ringu. Na najlepszych czekają nagrody w postaci m.in. edycji kolekcjonerskiej gry Overwatch oraz oryginalnych gadżetów.

Odwiedzający będą mogli spotkać się i pograć wspólnie z gwiazdami YouTube’a. Wśród gości pojawią się zawodnicy Izako Boars, Kubon, Nexos, Leh, Gucio, Highstyled oraz Tybek. Prawdziwą atmosferę zapewnią najlepsze cosplayerki w strojach bohaterek Overwatch.

To nie koniec atrakcji, ponieważ wszyscy odwiedzający strefę Overwatch na stoisku LG będą mogli wziąć w konkursie fotograficznym i walczyć o wyjątkowe nagrody! Wystarczy zrobić sobie „selfie” z figurą Trupiej Wdowy i opublikować w serwisie Instagram, pamiętając o hasztagu #OverwatchPGA. Autorzy najlepszych zdjęć danego dnia zostaną nagrodzeni oficjalnymi gadżetami Overwatch. Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/2wzjlgA.

Zapraszamy!

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki