Overwatch na PGA!

Ow

Święto gier w Polsce uważam za rozpoczęte. W ramach  Poznań Game Arena na odwiedzających czekają trzy dni atrakcji. Jeśli przypadkiem jesteście w okolicach, tą wstąpcie, bowiem zabawa gwarantowana. Nie mogło również zabraknąć e-sportowego akcentu na imprezie.

Wszyscy fani gry Overwatch studia Blizzard Entertainment będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w strefie Free2Play na stoisku LG. Dla tych, którzy lubią zaciętą rywalizację, każdego dnia na stoisku prowadzony będzie turniej w Overwatch, którego finał rozegra się na specjalnie przygotowanym ringu. Na najlepszych czekają nagrody w postaci m.in. edycji kolekcjonerskiej gry Overwatch oraz oryginalnych gadżetów.

Odwiedzający będą mogli spotkać się i pograć wspólnie z gwiazdami YouTube’a. Wśród gości pojawią się zawodnicy Izako Boars, Kubon, Nexos, Leh, Gucio, Highstyled oraz Tybek. Prawdziwą atmosferę zapewnią najlepsze cosplayerki w strojach bohaterek Overwatch.

To nie koniec atrakcji, ponieważ wszyscy odwiedzający strefę Overwatch na stoisku LG będą mogli wziąć w konkursie fotograficznym i walczyć o wyjątkowe nagrody! Wystarczy zrobić sobie „selfie” z figurą Trupiej Wdowy i opublikować w serwisie Instagram, pamiętając o hasztagu #OverwatchPGA. Autorzy najlepszych zdjęć danego dnia zostaną nagrodzeni oficjalnymi gadżetami Overwatch. Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/2wzjlgA.

Zapraszamy!

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESL
  Trwa
  aAa
  vs
  Vexed
  Cs
  Lootbet Cup
  Trwa
  Red Reserve
  vs
  Team Spirit
  Cs
  LOOT.BET Nations Elite Esports Cup
  Trwa
  GODSENT
  vs
  AGO GAMING
  Cs
  OMEN by HP ComicCon Bulgaria
  Trwa
  Squared
  vs
  proWince
  StarLadder ProSeries
  Trwa
  ShtanUdachi
  vs
  harleen

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki