PACT przejmuje skład TrainHard i otwiera sekcję Rainbow Six:Siege!

Pact

Polska scena po wielkim bumie na Fortnite teraz zaczyna kierować swój wzrok w stronę Rainbow Six: Siege. Na taki właśnie krok zdecydowali się włodarze PACT, czyli organizacji do tej pory kojarzonej głównie z dywizją CS:GO.

Wczoraj oficjalnie poinformowano, że PACT uruchomiło swoją sekcję RS: Siege, co więcej okazało się, że formacja ta zakontraktowała... najlepszy polski zespół, do tej pory występujący pod nazwą TrainHard eSport.

Wspomniana ekipa w swoim składzie posiada czterech polskich zawodników, a także jednego brytyjczyka. Dotychczasowa drużyna spod szyldu TrainHard najbardziej rozpoznawalna była dzięki jej sukcesom w Challenger League Season 8, gdzie otarli się o awans do Pro Ligi, przegrywając ostatecznie z ENCE eSports w półfinale.

Na szczęście znacznie lepiej ułożyło się spotkanie z EnD Gaming, z którym polska formacja stoczyła walkę o trzecie miejsce. W tym spotkaniu wszystko poszło po myśli Norberta „Deepa” Świątka i spółki, co sprawiło, że PACT zapewniło sobie miejsce w 9. sezonie rozgrywek.

Warto również zaznaczyć, że nowy zespół PACT pojawi się już w ten weekend w Warszawie, gdzie rozpocznie zmagania w ramach finałów Rainbow Six Masters League. Master League to jedna z najbardziej prestiżowych imprez w Polsce, w której udział wezmą czołowe ekipy, które z kolei zawalczą o pulę nagród wynoszącą 20 tysięcy złotych.

fot. PACT

0 komentarzy