PACT ulega Team Empire i żegna się z DreamHack Winter 2018

Rainbow6 pact2018 730x380

Najlepsza polska drużyna w Rainbow Six: Siege żegna się z DreamHack Winter 2018. Polsko-brytyjska drużyna pod skrzydłami PACT przegrywa w ćwierćfinale z Team Empire 0:2 i tym samym odpada z dalszych rozgrywek.

PACT swoją walkę na DreamHack Winter rozpoczęło od starcia z LeStream Esports, gdzie ponieśli ostatecznie klęskę po bardzo wyrównanej walce. PACT przegrało 1:2, co oznaczało, że o być albo nie być zawalczą ze szkolną drużyną CS:GO, która przypadkiem dostała się na turniej - Minigolfgutta.

Tym razem wszystko poszło po myśli Oskara „Magica” Skowronka i jego kolegów - PACT bez najmniejszego problemu rozgromiło swojego rywala, co pozwoliło naszej ekipie stoczyć bój o awans do ćwierćfinałów. Rywalem w tym starciu ponownie zostało LeStream Esport, z którym PACT przegrało w pierwszym dniu rozgrywek.

Po raz kolejny starcie to było pełne zwrotów akcji i zaciętej, emocjonującej walki - tym razem jednak to właśnie PACT było lepsze. Zdecydowanie PACT odrobiło pracę domową i do rewanżu podeszło znacznie lepiej przygotowane, ostatecznie wygrywając 2:1.

Tym samym Magic i spółka zmagania w fazie grupowej zakończyli na drugim miejscu. To z kolei zapewniło im awans do fazy pucharowej, gdzie ich pierwszym rywalem miał być Team Empire. Niestety tym razem szczęście nie uśmiechnęło się do polskiej formacji i ostatecznie Empire rozgromiło polską formację, wygrywając 2:0.

PACT po porażce z Empire odpadło z dalszej rywalizacji, zajmując ostatecznie 5-8 miejsce i zgarniając tysiąc dolarów nagrody pocieszenia.

fot. PACT

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  StarSeries i-League Season 7 North America Qualifier
  Trwa
  eUnited
  vs
  Rogue
  Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  04:30
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  05:00
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki