PACT ulega Team Empire i żegna się z DreamHack Winter 2018

Rainbow6 pact2018 730x380

Najlepsza polska drużyna w Rainbow Six: Siege żegna się z DreamHack Winter 2018. Polsko-brytyjska drużyna pod skrzydłami PACT przegrywa w ćwierćfinale z Team Empire 0:2 i tym samym odpada z dalszych rozgrywek.

PACT swoją walkę na DreamHack Winter rozpoczęło od starcia z LeStream Esports, gdzie ponieśli ostatecznie klęskę po bardzo wyrównanej walce. PACT przegrało 1:2, co oznaczało, że o być albo nie być zawalczą ze szkolną drużyną CS:GO, która przypadkiem dostała się na turniej - Minigolfgutta.

Tym razem wszystko poszło po myśli Oskara „Magica” Skowronka i jego kolegów - PACT bez najmniejszego problemu rozgromiło swojego rywala, co pozwoliło naszej ekipie stoczyć bój o awans do ćwierćfinałów. Rywalem w tym starciu ponownie zostało LeStream Esport, z którym PACT przegrało w pierwszym dniu rozgrywek.

Po raz kolejny starcie to było pełne zwrotów akcji i zaciętej, emocjonującej walki - tym razem jednak to właśnie PACT było lepsze. Zdecydowanie PACT odrobiło pracę domową i do rewanżu podeszło znacznie lepiej przygotowane, ostatecznie wygrywając 2:1.

Tym samym Magic i spółka zmagania w fazie grupowej zakończyli na drugim miejscu. To z kolei zapewniło im awans do fazy pucharowej, gdzie ich pierwszym rywalem miał być Team Empire. Niestety tym razem szczęście nie uśmiechnęło się do polskiej formacji i ostatecznie Empire rozgromiło polską formację, wygrywając 2:0.

PACT po porażce z Empire odpadło z dalszej rywalizacji, zajmując ostatecznie 5-8 miejsce i zgarniając tysiąc dolarów nagrody pocieszenia.

fot. PACT

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki