PACT zmienia nazwę. ACTINA sponsorem tytularnym organizacji!

Actina pact 968x505

W ostatnich tygodniach o PACT słyszeliśmy w kontekście zawodników, którzy opuszczają ich drużynę CS:GO. Teraz jednak do informacji publicznej wypłynęła znacznie pozytywniejsza wiadomość - organizacja zacieśniła współpracę z firmą ACTINA, co skutkowało zmianą nazwy organizacji.

Od teraz żegnamy PACT i witamy ACTINA PACT. Do tej pory wspomniana firma była jedynie głównym sponsorem formacji, teraz jednak po ponad półrocznej współpracy postanowiono znacząco zacieśnić relację, stąd też włodarze organizacji zdecydowali się na zmianę dotychczasowej nazwy.

ACTINA to firma zajmująca się sprzedażą i produkcją komputerów oraz maszyn serwerowych zarówno dla użytkowników domowych, jak i do zastosowań profesjonalnych i komercyjnych. Marka wypuściła swój pierwszy komputer w 2001 roku i od tego czasu nieustanne się rozwija. W ofercie firmy znaleźć możemy m.in. komputery z serii PACT, czyli specjalnej gamingowej serii, tworzonej przy współpracy z organizacją.

Jeżeli chodzi o PACT, to organizacja w tym roku wywalczyła wicemistrzostwo Polski w czasie ESL:MP w CS:GO. Co więcej, pod banderą PACT znajduję się obecnie najlepsza polska drużyna Rainbow Six: Siege. Również w skład formacji wchodzą drużyny rywalizujące w Fortnite czy Zula.

fot. PACT

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Dota2 Rainbow Cup
  13:55
  Team Edition
  vs
  room310
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  19:00
  x6tence
  vs
  Splyce Vipers
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  20:00
  Vodafone Giants.Spain
  vs
  Penguins
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  LDLC
  vs
  Vitality
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:30
  mousesports
  vs
  fnatic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki