PACT zmienia nazwę. ACTINA sponsorem tytularnym organizacji!

Actina pact 968x505

W ostatnich tygodniach o PACT słyszeliśmy w kontekście zawodników, którzy opuszczają ich drużynę CS:GO. Teraz jednak do informacji publicznej wypłynęła znacznie pozytywniejsza wiadomość - organizacja zacieśniła współpracę z firmą ACTINA, co skutkowało zmianą nazwy organizacji.

Od teraz żegnamy PACT i witamy ACTINA PACT. Do tej pory wspomniana firma była jedynie głównym sponsorem formacji, teraz jednak po ponad półrocznej współpracy postanowiono znacząco zacieśnić relację, stąd też włodarze organizacji zdecydowali się na zmianę dotychczasowej nazwy.

ACTINA to firma zajmująca się sprzedażą i produkcją komputerów oraz maszyn serwerowych zarówno dla użytkowników domowych, jak i do zastosowań profesjonalnych i komercyjnych. Marka wypuściła swój pierwszy komputer w 2001 roku i od tego czasu nieustanne się rozwija. W ofercie firmy znaleźć możemy m.in. komputery z serii PACT, czyli specjalnej gamingowej serii, tworzonej przy współpracy z organizacją.

Jeżeli chodzi o PACT, to organizacja w tym roku wywalczyła wicemistrzostwo Polski w czasie ESL:MP w CS:GO. Co więcej, pod banderą PACT znajduję się obecnie najlepsza polska drużyna Rainbow Six: Siege. Również w skład formacji wchodzą drużyny rywalizujące w Fortnite czy Zula.

fot. PACT

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  Topsports
  vs
  Victory Five
  Leagueoflegends
  2019 LoL Masters Series Spring
  Trwa
  Dragon Gate
  vs
  Alpha
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki