Pierwsze zwycięstwo Polaków. illuminar Gaming gromi Ad Hoc Gaming w European Masters!

Wltxco13y1xddzsg84a1cslrxw12odh6otzy2mrt

Zakończył się pierwszy mecz Polskiej formacji Illuminar Gaming w ramach European Masters. Bez większych zaskoczeń - Delord i spółka po ponad 40-minutowej grze zwyciężyli ze swoim rywalem - Ad Hoc Gaming.

Illuminar Gaming 1:0 Ad Hoc Gaming

Spotkanie rozpoczęło się bardzo spokojnie, obie drużyny grały bardzo zachowawczo, nikt nie był na tyle odważny, żeby zaryzykować zdobyciem jakiegoś zabójstwa. Dlatego też do prawie 20. Minuty stan złota był niemal identyczny, obie drużyny nie posiadały żadnego zabójstwa na swoim koncie.

Jednak z czasem szala zwycięstwa zaczęła przechylać się na stronę Polskiej ekipy. Delord i Woolite dzięki swojej świetnej rotacji zdołali zniszczyć pierwszą wieżę na górnej linii, co zapewniło ich drużynie delikatną przewagę. W tym samym czasie Illuminar Gaming zabiło także Rift Heralda, co pozwalało im wywrzeć jeszcze większą presję na swojego oponenta.

Chwile później doszło do pierwszej, długo wyczekiwanej walki drużynowej, która bez większych problemów wygrało Illuminar — to jeszcze bardziej zwiększyło ich przewagę w złocie. Kilka minut później doszło do kolejnego starcia, które również okazało się wielkim sukcesem dla ekipy Veggiego.

Z czasem gra się ponownie uspokoiła, Polacy po zdobyciu kilku zabójstw postanowili zająć się obiektami - dlatego też zabezpieczyli Ognistego Smoka, a także zniszczyli kolejne wieże. Ad Hoc Gaming wydawało się zagubione, nie mieli w zasadzie pomysłu na jakiś kontratak, który mógłby zatrzymać świetnie grające IG.

Problemem po stronie rywali Polaków była też kontrola mapy, a raczej jej brak, co pozwoliło bardzo łatwo zabrać Dolordowi i spółce Barona. Dzięki niebieskiemu wzmocnieniu Illuminar ruszyło w stronę bazy Ad Hoc, które nie miał już nic więcej do powiedzenia i dlatego po kilku kolejnych minutach desperackiej obrony poniesli klęskę, która z kolei pozwoliła Illuminar Gaming zniszczyć Nexus i zapewnić sobie pierwsze zwycięstwo w European Masters.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  United Masters League
  Trwa
  expert
  vs
  AGO
  Cs
  Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe
  17:00
  x-kom
  vs
  NoChance
  Cs
  United Masters League
  17:00
  3DMAX
  vs
  LDLC
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki