Pierwszy LANowy sprawdzian Virtus.pro. Startuje Charleroi Esports 2019

Byali virtus.pro

Już jutro rozpoczynają się zmagania w ramach LANowego turnieju Charleroi Esports 2019. W walce o 100 tysięcy dolarów nie zabraknie polskiej formacji - Virtus.pro, dla której będzie to pierwszy turniej offline od czasu odejścia Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego oraz Filipa „NEO” Kubskiego.

W imprezie weźmie udział osiem zespołów, które stoczą zmagania w dwóch fazach - grupowej oraz pucharowej. Całość potrwa od 12 do 14 kwietnia. Poza Virtus.pro w turnieju zobaczymy czołowe francuskie zespoły - Team LDLC, G2 Esports oraz Team Vitality. Dodatkowo poza wymienionymi ekipami w akcji zobaczymy także Sprout, Team GamerLegion, Epsilon Esports oraz jedną drużynę zza oceanu FrostFire.

Drużyny podzielone zostały na dwie grupy. W grupie A znalazły się następujące zespoły - Team LDLC, Team Vitality, Sprout oraz FrostFire. Natomiast w grupie B obok Virtus.pro zobaczymy Team GaerLegion, Epsilon Esports oraz G2 Esports. Pierwsze starcie podopiecznych Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego odbędzie się już jutro o godzinie 20:00 - pierwszym rywalem ekipy znad Wisły będzie Team GemerLegion.

Polska transmisja z turnieju dostępna będzie za pośrednictwem kanału Pawła „saju” Pawelczaka, który znajdziecie pod TYM LINKIEM.

fot. Materiały Prasowe ESL

0 komentarzy