Pierwszy LANowy sprawdzian Virtus.pro. Startuje Charleroi Esports 2019

Byali virtus.pro

Już jutro rozpoczynają się zmagania w ramach LANowego turnieju Charleroi Esports 2019. W walce o 100 tysięcy dolarów nie zabraknie polskiej formacji - Virtus.pro, dla której będzie to pierwszy turniej offline od czasu odejścia Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego oraz Filipa „NEO” Kubskiego.

W imprezie weźmie udział osiem zespołów, które stoczą zmagania w dwóch fazach - grupowej oraz pucharowej. Całość potrwa od 12 do 14 kwietnia. Poza Virtus.pro w turnieju zobaczymy czołowe francuskie zespoły - Team LDLC, G2 Esports oraz Team Vitality. Dodatkowo poza wymienionymi ekipami w akcji zobaczymy także Sprout, Team GamerLegion, Epsilon Esports oraz jedną drużynę zza oceanu FrostFire.

Drużyny podzielone zostały na dwie grupy. W grupie A znalazły się następujące zespoły - Team LDLC, Team Vitality, Sprout oraz FrostFire. Natomiast w grupie B obok Virtus.pro zobaczymy Team GaerLegion, Epsilon Esports oraz G2 Esports. Pierwsze starcie podopiecznych Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego odbędzie się już jutro o godzinie 20:00 - pierwszym rywalem ekipy znad Wisły będzie Team GemerLegion.

Polska transmisja z turnieju dostępna będzie za pośrednictwem kanału Pawła „saju” Pawelczaka, który znajdziecie pod TYM LINKIEM.

fot. Materiały Prasowe ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  eXTREMESLAND 2019 Oceania Regional Finals
  Trwa
  Chiefs
  vs
  AVANT
  Dota
  Red Star Cup
  Trwa
  Albatross
  vs
  Neon
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Cignal Ultra Warriors
  vs
  FTD.apollo
  Cs
  eXTREMESLAND 2019 China Regional Finals
  Trwa
  TyLoo
  vs
  ViCi Gaming
  Cs
  eXTREMESLAND 2019 Thailand Regional Finals
  Trwa
  Lucid Dream
  vs
  Astro

Dodaj nas

Kalendarz