Pierwszy na świecie esportowy turniej erotyczny? Podobno tak

Tnt nutaku

Tego się chyba nie spodziewaliście, prawda? Na liście typowo esportowych tytułów nie znajdziemy aż tak wiele gier. Nie zmienia to jednak faktu, że turnieje organizowane są dla ogromnej ilości produkcji, które z tym segmentem niekoniecznie mają wiele wspólnego. Niemniej temat modny, więc deweloperzy chcą zachęcić graczy. W końcu nie ma niczego lepszego, niż możliwość rywalizacji, a zwłaszcza, gdy stawką są pieniądze.

Na rynek esportowy wkracza teraz branża przeglądarkowych  i mobilnych gier erotycznych. Nutaku, czyli portal koncentrujący tego typu produkcje, zapowiedział, że zorganizuje „pierwszy esportowy turniej w gry dla dorosłych” - Lewd Gaming Championship. Tak, to było tylko kwestią czasu, aż ktoś połączy esport z „chińskimi bajkami”.

Turniej sponsorowany jest przez YouPorn, które dorzuciło do puli nagród 25 tysięcy dolarów. W co będziemy grali? Tits 'n' Tanks, które oferuje rozgrywkę dla 64 graczy. Detale na temat formatu oraz systemu kwalifikacji poznamy wkrótce. Wszyscy uczestnicy otrzymają konto premium na YouPorn. Jakby Wasz kolega pytał, to zawiera ono dostęp do ekskluzywnych materiałów, wideo w jakości HD oraz brak reklam.

Tits 'n' Tanks to mobilna produkcja, która łączy czołgi i… piersi. To taka nietypowa wariacja na temat World of Tanks, która jest całkiem popularna na urządzeniach z systemem Android. Cóż mogę dodać? Zobaczymy co z tego turnieju wyniknie J. Kto wie, może okaże się prawdziwym hitem!

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Dota2 Rainbow Cup
  13:55
  Team Edition
  vs
  room310
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  19:00
  x6tence
  vs
  Splyce Vipers
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  20:00
  Vodafone Giants.Spain
  vs
  Penguins
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  LDLC
  vs
  Vitality
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:30
  mousesports
  vs
  fnatic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki