Pierwszy na świecie esportowy turniej erotyczny? Podobno tak

Tnt nutaku

Tego się chyba nie spodziewaliście, prawda? Na liście typowo esportowych tytułów nie znajdziemy aż tak wiele gier. Nie zmienia to jednak faktu, że turnieje organizowane są dla ogromnej ilości produkcji, które z tym segmentem niekoniecznie mają wiele wspólnego. Niemniej temat modny, więc deweloperzy chcą zachęcić graczy. W końcu nie ma niczego lepszego, niż możliwość rywalizacji, a zwłaszcza, gdy stawką są pieniądze.

Na rynek esportowy wkracza teraz branża przeglądarkowych  i mobilnych gier erotycznych. Nutaku, czyli portal koncentrujący tego typu produkcje, zapowiedział, że zorganizuje „pierwszy esportowy turniej w gry dla dorosłych” - Lewd Gaming Championship. Tak, to było tylko kwestią czasu, aż ktoś połączy esport z „chińskimi bajkami”.

Turniej sponsorowany jest przez YouPorn, które dorzuciło do puli nagród 25 tysięcy dolarów. W co będziemy grali? Tits 'n' Tanks, które oferuje rozgrywkę dla 64 graczy. Detale na temat formatu oraz systemu kwalifikacji poznamy wkrótce. Wszyscy uczestnicy otrzymają konto premium na YouPorn. Jakby Wasz kolega pytał, to zawiera ono dostęp do ekskluzywnych materiałów, wideo w jakości HD oraz brak reklam.

Tits 'n' Tanks to mobilna produkcja, która łączy czołgi i… piersi. To taka nietypowa wariacja na temat World of Tanks, która jest całkiem popularna na urządzeniach z systemem Android. Cóż mogę dodać? Zobaczymy co z tego turnieju wyniknie J. Kto wie, może okaże się prawdziwym hitem!

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  Trwa
  TNC
  vs
  Alpha Red
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders CN Season 3
  Trwa
  Laboratory
  vs
  Zenith of Optimism
  Cs
  ESEA MDL Season 29 Australia Relegation
  Trwa
  R!OT
  vs
  this n that
  Cs
  ESWC Africa 2018
  Trwa
  Game of Throw
  vs
  Limitless
  Leagueoflegends
  2018 ESL Meisterschaft Winter
  Trwa
  EURONICS
  vs
  Aequilibritas

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki