Pierwszy turniej esportowy z gry NHL 18!

Homepage share

NHL (National Hockey League) stawia swój pierwszy krok tworząc międzynarodowy turniej 1vs1 z gry NHL 18. Nazwa turnieju będzie brzmiała: „18 NHL Gaming World Championship”.

Inicjatywa powstała we współpracy z kilkoma partnerami a w szczególności trzema są to: NBC Sport, Sportsnet i Viasat. Wydarzenia ma posiadać pule nagród w wysokości 100,000 dolarów i rozegrane zostanie w mieście Las Vegas.

Przebieg turnieju

Wszystko podzielono na trzy główne etapy.

- Pierwszym z nich jest kwalifikacja poprzez turnieje online dostępna dla każdego gracza. Co najciekawsze organizatorzy wyznaczyli tylko trzy regiony, z których gracze mogą brać udział w turnieju, jest to Europa, Kanada i Stany Zjednoczone spowodowane jest to brakiem partnerów z innych terenów świata.

-Najlepszych ośmiu graczy z każdego regionu weźmie udział w finale regionu na początku maja, którego gospodarzami będą Sztokholm dla Europy, Toronto dla Kanady oraz Stamford dla Stanów Zjednoczonych.

-Zwycięzca i zdobywca drugiego miejsca z danego regionu zostaną zakwalifikowani do wielkiego finału w Las Vegas. Gdzie powalczą o miano najlepszego gracza z gry NHL 18.

Oprócz tego organizatorzy deklarują, że powstanie kanał twtich.tv gdzie będziemy mogli oglądać zmagania zawodników w walce o mistrzostwo NHL 18.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Americas Minor North America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Rogue
  vs
  EnVy
  Leagueoflegends
  League of Legends Championship Series North America
  Trwa
  Counter Logic Gaming
  vs
  Echo Fox
  Leagueoflegends
  League of Legends Master Series
  Trwa
  Hong Kong Attitude
  vs
  Flash Wolves
  Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  Trwa
  Revolution
  vs
  VTE
  Dota
  WESG
  Trwa
  SG esports
  vs
  Argentina

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki