Pierwszy turniej esportowy z gry NHL 18!

Homepage share

NHL (National Hockey League) stawia swój pierwszy krok tworząc międzynarodowy turniej 1vs1 z gry NHL 18. Nazwa turnieju będzie brzmiała: „18 NHL Gaming World Championship”.

Inicjatywa powstała we współpracy z kilkoma partnerami a w szczególności trzema są to: NBC Sport, Sportsnet i Viasat. Wydarzenia ma posiadać pule nagród w wysokości 100,000 dolarów i rozegrane zostanie w mieście Las Vegas.

Przebieg turnieju

Wszystko podzielono na trzy główne etapy.

- Pierwszym z nich jest kwalifikacja poprzez turnieje online dostępna dla każdego gracza. Co najciekawsze organizatorzy wyznaczyli tylko trzy regiony, z których gracze mogą brać udział w turnieju, jest to Europa, Kanada i Stany Zjednoczone spowodowane jest to brakiem partnerów z innych terenów świata.

-Najlepszych ośmiu graczy z każdego regionu weźmie udział w finale regionu na początku maja, którego gospodarzami będą Sztokholm dla Europy, Toronto dla Kanady oraz Stamford dla Stanów Zjednoczonych.

-Zwycięzca i zdobywca drugiego miejsca z danego regionu zostaną zakwalifikowani do wielkiego finału w Las Vegas. Gdzie powalczą o miano najlepszego gracza z gry NHL 18.

Oprócz tego organizatorzy deklarują, że powstanie kanał twtich.tv gdzie będziemy mogli oglądać zmagania zawodników w walce o mistrzostwo NHL 18.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Alienware Liga Pro Gamers Club - SEP/18
  01:00
  DETONA
  vs
  C4
  Cs
  ESEA MDL Season 29 North America
  02:00
  Forty Six and 2
  vs
  AZIO
  Cs
  Alienware Liga Pro Gamers Club - SEP/18
  02:00
  Isurus
  vs
  Good Fellas
  Cs
  Alienware Liga Pro Gamers Club - SEP/18
  03:00
  Wild
  vs
  Imperial
  Cs
  ESEA MDL Season 29 North America
  03:00
  Swole Patrol
  vs
  Fam143

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki