Plotki potwierdzone: Caps w G2, Nemesis w Fnatic, Perkz zmienia rolę!

Fnc caps

Wszystkie plotki dotyczące transferów Fnatic oraz G2 zostały oficjalnie potwierdzone! Nemesis nowym midlanerem czarno-pomarańczowych, Caps wielkim hitem transferowym, który dołącza do G2 Esports.

Już kilkanaście dni temu pojawiły się pierwsze plotki odnośnie nowego midlanera G2, po tym jak Perkz rozpoczął grę na pozycji ADC w solo kolejce. Miał nim zostać Caps, którego w czasie trwających inhouseów miał przekonać właśnie były midlaner G2. Wszystko okazało się prawdą, co za tym idzie Fnatic rozpoczęło poszukiwanie nowego środkowego na kolejny split.

Po dołączeniu Koreańczyka Bdd do KT Rolster, jedyną możliwą opcją był Nemesis, który zakończył właśnie przygodę z hiszpańskim MAD Lions. Czy obecnym wicemistrzom świata uda się wyrzeźbić kolejną legendę europejskich rozgrywek?

Warto wspomnieć o zmianach na dolnej alei w G2 Esports. Nowym wspierającym organizacji Ocelotea został Mikyx, który wcześniej pełnił tą rolę w Misfits Gaming. Jego duo partnerem, po zmianie roli z midlanera na ADC zostaje Perkz. Wadid opuszcza organizację i dołącza do Rogue, gdzie będzie współpracował z naszym rodakiem, Kikisem. Warto przyjrzeć się obu zespołom w nadchodzącym splicie, jednak poczekajmy na wszystkie ruchy obu organizacji, tym bardziej, że wciąż nie wiadomo kto zostanie nowym trenerem Fnatic.

fot. Riot Games

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki