Plotki stały się faktem. Selfmade zawodnikiem SK Gaming!

Selfmade mad eum 730x380

Kilkadziesiąt minut temu informowaliśmy, że Sheepy został wczoraj zaprezentowany nowym trenerem SK Gaming. Z kolei chwilę temu niemiecka organizacja sprawiła nam świąteczny prezent, prezentując pełną listę swoich zawodników, którzy już w 2019 zawalczą o tytuł Mistrza Europy.

Wśród zaprezentowanych graczy znalazł się... Polak - Oskar „Selfmade” Boderek, który miniony rok spędził po banderą MAD Lions, z którym zdominował hiszpańską scenę. Teraz Selfmade stanie przed trudniejszym zadaniem - zdominowania sceny europejskiej. Warto zaznaczyć, że transfer polaka był niemalże pewny od niespełna miesiąca, kiedy to plotki na ten temat podał Jacob Wolff z ESPN.

Obok Selfmada w składzie wyjściowym SK Gaming zobaczymy dwójkę graczy z MAD Lions - Juša „Crownshota” Marušiča oraz doskonale wszystkim znanemu Jorgea „Werlyba” Casanovas Moreno-Torresa, który wcześniej występował już w rozgrywkach EU LCS reprezentują m.in. Giants Gaming.

Natomiast pozostała dwójka graczy to były zawodnik Misfits Gaming - Han „Dreams” Min-kook, który zostanie wspierającym SK Gaming. Zdecydowanie jest to ciekawy wybór, patrząc na to, że ostatnim czasy Koreańczyk nie występował w EU LCS ze względu na jego słabą dyspozycję.  Z kolei na środku zobaczymy byłego zawodnika SKT Telecom T1 - Choi’a „Pireana” Jun-sika, czyli dotychczasowego zmiennika Fakera.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • 2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  Trwa
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant
  Dota
  2019 The International
  08:00
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz