Plotki stały się faktem. Selfmade zawodnikiem SK Gaming!

Selfmade mad eum 730x380

Kilkadziesiąt minut temu informowaliśmy, że Sheepy został wczoraj zaprezentowany nowym trenerem SK Gaming. Z kolei chwilę temu niemiecka organizacja sprawiła nam świąteczny prezent, prezentując pełną listę swoich zawodników, którzy już w 2019 zawalczą o tytuł Mistrza Europy.

Wśród zaprezentowanych graczy znalazł się... Polak - Oskar „Selfmade” Boderek, który miniony rok spędził po banderą MAD Lions, z którym zdominował hiszpańską scenę. Teraz Selfmade stanie przed trudniejszym zadaniem - zdominowania sceny europejskiej. Warto zaznaczyć, że transfer polaka był niemalże pewny od niespełna miesiąca, kiedy to plotki na ten temat podał Jacob Wolff z ESPN.

Obok Selfmada w składzie wyjściowym SK Gaming zobaczymy dwójkę graczy z MAD Lions - Juša „Crownshota” Marušiča oraz doskonale wszystkim znanemu Jorgea „Werlyba” Casanovas Moreno-Torresa, który wcześniej występował już w rozgrywkach EU LCS reprezentują m.in. Giants Gaming.

Natomiast pozostała dwójka graczy to były zawodnik Misfits Gaming - Han „Dreams” Min-kook, który zostanie wspierającym SK Gaming. Zdecydowanie jest to ciekawy wybór, patrząc na to, że ostatnim czasy Koreańczyk nie występował w EU LCS ze względu na jego słabą dyspozycję.  Z kolei na środku zobaczymy byłego zawodnika SKT Telecom T1 - Choi’a „Pireana” Jun-sika, czyli dotychczasowego zmiennika Fakera.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Ambush
  vs
  forZe
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Gambit Youngsters
  vs
  Tricked

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki