Plotki stały się faktem. Selfmade zawodnikiem SK Gaming!

Selfmade mad eum 730x380

Kilkadziesiąt minut temu informowaliśmy, że Sheepy został wczoraj zaprezentowany nowym trenerem SK Gaming. Z kolei chwilę temu niemiecka organizacja sprawiła nam świąteczny prezent, prezentując pełną listę swoich zawodników, którzy już w 2019 zawalczą o tytuł Mistrza Europy.

Wśród zaprezentowanych graczy znalazł się... Polak - Oskar „Selfmade” Boderek, który miniony rok spędził po banderą MAD Lions, z którym zdominował hiszpańską scenę. Teraz Selfmade stanie przed trudniejszym zadaniem - zdominowania sceny europejskiej. Warto zaznaczyć, że transfer polaka był niemalże pewny od niespełna miesiąca, kiedy to plotki na ten temat podał Jacob Wolff z ESPN.

Obok Selfmada w składzie wyjściowym SK Gaming zobaczymy dwójkę graczy z MAD Lions - Juša „Crownshota” Marušiča oraz doskonale wszystkim znanemu Jorgea „Werlyba” Casanovas Moreno-Torresa, który wcześniej występował już w rozgrywkach EU LCS reprezentują m.in. Giants Gaming.

Natomiast pozostała dwójka graczy to były zawodnik Misfits Gaming - Han „Dreams” Min-kook, który zostanie wspierającym SK Gaming. Zdecydowanie jest to ciekawy wybór, patrząc na to, że ostatnim czasy Koreańczyk nie występował w EU LCS ze względu na jego słabą dyspozycję.  Z kolei na środku zobaczymy byłego zawodnika SKT Telecom T1 - Choi’a „Pireana” Jun-sika, czyli dotychczasowego zmiennika Fakera.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  DreamEaters
  vs
  NOVA
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  Off The Grid
  vs
  Caladrius
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  Tainted Minds
  vs
  aStraL

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki