Polacy żegnają się z SuperNova CS:GO Malta. Virtus.pro ulega NRG w walce o play-offy!

Ze8ktkpturbxy9inwi4yzq5mgzlmzi5ngmwndm0odrimdmxzgjlmznhmi5wbmerkwlnayya

SuperNova CS:GO Malta trwa w najlepsze, jednak dla obu polskich zespołów, jak i części kibiców przygoda z tym turniejem się zakończyła. Niestety Virtus.pro we wczorajszym starciu o awans do rundy play-off po raz kolejny przegrało z NRG eSports 0:2.

NEO i spółka walkę o awans rozpoczęli na inferno, gdzie wybrali stronę atakującą. Niestety NRG było niezwykle skuteczne po stronie broniącej, co ostatecznie doprowadziło do końcowego wyniku 9:6 z korzyścią dla ekipy zza oceanu. Po zmianie stron sytuacja nieco się wyrównała, jednak w decydujących momentach to NRG potrafiło zachować zimna głowe i postawić kropkę nad i, wygrywając 16:11.

Druga mapa wygląda jeszcze gorzej dla Virtus.pro - na Cache rywal polaków był jeszcze skuteczniejszy - doskonale przeprowadzał ataki, a także świetnie dezorientował broniących polaków. To z kolei zapewniło NRG zwycięstwo w pierwszej połowie 10:5. PO krótkiej przerwie przyszedł czas na... formalność, bo NRG błyskawicznie zdeklasowało Virtusów i wygrało 6:2 (16:7).

Porażka w tym spotkaniu oznaczała jedno - Virtus.Pro i Team Kinguin zostali dwiema najgorszymi formacjami grupy A podczas SuperNova CS:GO Malta. Polacy za udział w imprezie otrzymali 2 tysiące dolarów (Kinguin) i 3 tysiące dolarów (Virtus.pro), może wystarczy na obiad na lotnisku.

fot. DreamHack

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  2019 MDL Macau
  06:00
  Evil Geniuses
  vs
  Virtus.pro
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki