Polak w PG National. Dzondzy nowym wspierającym włoskiego Cyberground Gaming!

Dzondzy ascent 730x380

Bartłomiej „Dzondzy” Królak długo nie pozostał wolnym agentem. Polski wspierający zaledwie kilak dni temu rozstał się ze swoją dotychczasową organizacją - Wisłą Płock, a już znalazł nowego pracodawcę - włoskie Cyberground Gaming.

O całej sprawie dowiedzieliśmy się wczoraj. Włoska formacja oficjalnie zaprezentowała Dzondzego jako swojego nowego wspierającego. Tym samym już wkrótce Dzondzy stanie do walki w rozgrywkach w ramach PG National Spring Split 2019.

Nowy zespół polaka w minionym roku nie radził sobie najlepiej i w czasie letnich rozgrywek w ramach PG Nationals uplasował się na ostatniej, ósmej pozycji, kończąc zmagania z rezultatem jednego zwycięstwa na trzynaście porażek. Stąd też włodarze organizacji postawili na zmiany, a tych nie brakuje.

Na początku grudnia minionego roku włoski zespół zakontraktował aż trzech nowych zawodników. Natomiast wczoraj formacja dopełniła formalności i zaprezentowała najprawdopodobniej ostatniego zawodnika, którym został właśnie Dzondzy.

Dzondzy dotychczas reprezentował barwy Wisły Płock, z którą rywalizował wspólnie w Ultralidze, Polskiej Lidze Esportowej czy Mistrzostwach Polski. W ramach Ultraligi jego formacja uplasowała się ostatecznie an 5-6 miejscu, z kolei w PLE Wisła znalazła się tuż za podium, na czwartym miejscu. Również Wisła znalazła się na 3-4 miejscu w czasie ESL:MP.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Overwatch
  2019 Overwatch Contenders NAE Season 2
  Trwa
  ATL Academy
  vs
  Uprising Academy
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  Authentic
  vs
  Sunrise
  Dota
  RedRain Cup Season 2
  Trwa
  Adroit
  vs
  Photon
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  Death Squad
  vs
  Hot Pot Brother
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  07:00
  Photon
  vs
  Sunrise

Dodaj nas

Kalendarz