Polak w PG National. Dzondzy nowym wspierającym włoskiego Cyberground Gaming!

Dzondzy ascent 730x380

Bartłomiej „Dzondzy” Królak długo nie pozostał wolnym agentem. Polski wspierający zaledwie kilak dni temu rozstał się ze swoją dotychczasową organizacją - Wisłą Płock, a już znalazł nowego pracodawcę - włoskie Cyberground Gaming.

O całej sprawie dowiedzieliśmy się wczoraj. Włoska formacja oficjalnie zaprezentowała Dzondzego jako swojego nowego wspierającego. Tym samym już wkrótce Dzondzy stanie do walki w rozgrywkach w ramach PG National Spring Split 2019.

Nowy zespół polaka w minionym roku nie radził sobie najlepiej i w czasie letnich rozgrywek w ramach PG Nationals uplasował się na ostatniej, ósmej pozycji, kończąc zmagania z rezultatem jednego zwycięstwa na trzynaście porażek. Stąd też włodarze organizacji postawili na zmiany, a tych nie brakuje.

Na początku grudnia minionego roku włoski zespół zakontraktował aż trzech nowych zawodników. Natomiast wczoraj formacja dopełniła formalności i zaprezentowała najprawdopodobniej ostatniego zawodnika, którym został właśnie Dzondzy.

Dzondzy dotychczas reprezentował barwy Wisły Płock, z którą rywalizował wspólnie w Ultralidze, Polskiej Lidze Esportowej czy Mistrzostwach Polski. W ramach Ultraligi jego formacja uplasowała się ostatecznie an 5-6 miejscu, z kolei w PLE Wisła znalazła się tuż za podium, na czwartym miejscu. Również Wisła znalazła się na 3-4 miejscu w czasie ESL:MP.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  The Challenge Cup Season 3
  06:00
  iG Vitality
  vs
  MAX
  Cs
  ESL Pro League Season 9 China Closed Qualifier
  12:00
  5POWER
  vs
  Storm Rider
  Cs
  ESL Pro League
  Trwa
  AGO GAMING
  vs
  Team LDLC
  Sc
  Blazing Series May S1
  Trwa
  MacSed
  vs
  INnoVation
  Cs
  GG.BET Sydney Invitational
  19:15
  forZe
  vs
  Movistar Riders

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki