Polak w PG National. Dzondzy nowym wspierającym włoskiego Cyberground Gaming!

Dzondzy ascent 730x380

Bartłomiej „Dzondzy” Królak długo nie pozostał wolnym agentem. Polski wspierający zaledwie kilak dni temu rozstał się ze swoją dotychczasową organizacją - Wisłą Płock, a już znalazł nowego pracodawcę - włoskie Cyberground Gaming.

O całej sprawie dowiedzieliśmy się wczoraj. Włoska formacja oficjalnie zaprezentowała Dzondzego jako swojego nowego wspierającego. Tym samym już wkrótce Dzondzy stanie do walki w rozgrywkach w ramach PG National Spring Split 2019.

Nowy zespół polaka w minionym roku nie radził sobie najlepiej i w czasie letnich rozgrywek w ramach PG Nationals uplasował się na ostatniej, ósmej pozycji, kończąc zmagania z rezultatem jednego zwycięstwa na trzynaście porażek. Stąd też włodarze organizacji postawili na zmiany, a tych nie brakuje.

Na początku grudnia minionego roku włoski zespół zakontraktował aż trzech nowych zawodników. Natomiast wczoraj formacja dopełniła formalności i zaprezentowała najprawdopodobniej ostatniego zawodnika, którym został właśnie Dzondzy.

Dzondzy dotychczas reprezentował barwy Wisły Płock, z którą rywalizował wspólnie w Ultralidze, Polskiej Lidze Esportowej czy Mistrzostwach Polski. W ramach Ultraligi jego formacja uplasowała się ostatecznie an 5-6 miejscu, z kolei w PLE Wisła znalazła się tuż za podium, na czwartym miejscu. Również Wisła znalazła się na 3-4 miejscu w czasie ESL:MP.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  Topsports
  vs
  Victory Five
  Leagueoflegends
  2019 LoL Masters Series Spring
  Trwa
  Dragon Gate
  vs
  Alpha
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki