Politechnika Wrocławska gospodarzem finału T-Mobile Ligi Akademickiej League of Legends!

Lol tmla

Już w najbliższą sobotę – 18.05.2019 – od godziny 16:00, zapraszamy na wielki finał T-Mobile Ligi Akademickiej League of Legends, który odbędzie się w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej, przy ul. Hoene-Wrońskiego 10 we Wrocławiu. Wstęp wolny!

Już drugi raz wracamy na Politechnikę Wrocławską, aby rozstrzygnąć finał T-Mobile Ligi Akademickiej. We Wrocławiu rozegramy dwa spotkania – mecz o trzecie miejsce oraz finał, który wyłoni nowych akademickich mistrzów Polski TMLA!

W finale zobaczymy Inżynierów Politechniki Wrocławskiej, którzy będą bronić tytułu mistrzowskiego z poprzedniego sezonu. Ich przeciwnikami będą dobrze znane Lwy Politechniki Gdańskiej, które po raz trzeci zmierzą się z reprezentacją PWR w finałowym spotkaniu.

W meczu o trzecie miejsce zagrają Morsy Uniwersytetu Gdańskiego oraz Duchy Puszczy Politechniki Białostockiej. Oba teamy zrobiły niesamowitą niespodziankę stawiając zacięty opór w półfinałach i zmuszając przeciwników do rozegrania pełnego Bo3.

Ponad 200 kibiców będzie mogło zasiąść przed sceną i na żywo śledzić rozgrywki na ekranie LED. Dla wszystkich, którzy pojawią się w SKS przygotowaliśmy gadżety do kibicowania oraz konkursy, w których do wygrania będą upominki ligowe.

Całość wydarzenia poprowadzi doskonale znany wrocławskiej publiczności - Filip „Testree” Mątowski! Natomiast o komentarz podczas meczów zadbają Mariusz „Manieq” Dziarmaga oraz Kamil „Kaadzik” Adamczyk.

Nie może Was zabraknąć!

 • 18.05.2019, start godzina 16:00
 • Strefa Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej, ul. Hoene-Wrońskiego 10 we Wrocławiu
 • Śledźcie informacje dotyczące wydarzenia na profilu ligowym na FB

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  WOLF
  vs
  Photon
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  Death Squad
  vs
  Five Brothers
  Dota
  RedRain Cup Season 3
  08:00
  Team Edition
  vs
  Eclipse
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Summer
  10:00
  Gen.G
  vs
  SANDBOX
  Dota
  2019 EPICENTER Major
  10:00
  LGD
  vs
  Forward Gaming

Dodaj nas

Kalendarz