Polki z ParadokS mają szansę na uczestnictwo w turnieju WESG

6b86rmv 730x380

Trwają żeńskie kwalifikacje do WESG. Zawodniczki z zespołu ParadokS okazały się w zawodach online najlepsze, jeśli chodzi o drużyny z Polski oraz Ukrainy. W finale lokalnych rywalizacji dziewczyny pokonały rywalki z Angels.

Rozegrano dwa spotkania, na Cache oraz Cobblestone. Ekipa ParadokS przeszła jak burza przez konkurencję, wygrywając spotkanie 2 do 0.

Cache nie zapowiadał się obiecująco, ale po czasie dziewczyny udowodniły ekipie Angels, że są lepsze. Szybka zmiana stron pozwoliła im nadrobić dotychczasowe straty oraz wygrać z wynikiem 16 do 11.

Cobblestone było o wiele bardziej emocjonujące i wyrównane. Przed drugą połową sądzono, że ParadokS zgniecie dziewczyny z Angels, bowiem zapewniły sobie 11 punktową przewagę. Rywalki otrząsnęły się dopiero w drugiej połowie i zaczęły zmniejszać przewagę konkurencji. Niestety, zabrakło czasu i mecz zakończył się kolejnym zwycięstwem ParadokS z wynikiem 16 do 14.

W ten sposób zespół ParadokS zagwarantował sobie udział w kwalifikacjach do WESG. W imprezie weźmie udział osiem drużyn. Finały żeńskich kwalifikacji zaplanowano na 22-26 listopada w Barcelonie. W marcu zaś odbędą się finały, a w puli nagród znajdzie się 170 tysięcy dolarów. Główną nagrodą będzie 100 tysięcy dolarów i powalczą o nie dwadzieścia cztery zespoły z całego świata.

Powodzenia ParadokS! Nie będzie łatwo, bowiem e-sportowa scena żeńskich drużyn ma już swoich faworytów. Wierzymy jednak, że uda Wam się zakwalifikować do turnieju oraz pokażecie na międzynarodowej scenie na co Was stać!

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESL
  Trwa
  aAa
  vs
  Vexed
  Cs
  Lootbet Cup
  Trwa
  Red Reserve
  vs
  Team Spirit
  Cs
  LOOT.BET Nations Elite Esports Cup
  Trwa
  GODSENT
  vs
  AGO GAMING
  Cs
  OMEN by HP ComicCon Bulgaria
  Trwa
  Squared
  vs
  proWince
  StarLadder ProSeries
  Trwa
  ShtanUdachi
  vs
  harleen

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki