Polki z ParadokS mają szansę na uczestnictwo w turnieju WESG

6b86rmv 730x380

Trwają żeńskie kwalifikacje do WESG. Zawodniczki z zespołu ParadokS okazały się w zawodach online najlepsze, jeśli chodzi o drużyny z Polski oraz Ukrainy. W finale lokalnych rywalizacji dziewczyny pokonały rywalki z Angels.

Rozegrano dwa spotkania, na Cache oraz Cobblestone. Ekipa ParadokS przeszła jak burza przez konkurencję, wygrywając spotkanie 2 do 0.

Cache nie zapowiadał się obiecująco, ale po czasie dziewczyny udowodniły ekipie Angels, że są lepsze. Szybka zmiana stron pozwoliła im nadrobić dotychczasowe straty oraz wygrać z wynikiem 16 do 11.

Cobblestone było o wiele bardziej emocjonujące i wyrównane. Przed drugą połową sądzono, że ParadokS zgniecie dziewczyny z Angels, bowiem zapewniły sobie 11 punktową przewagę. Rywalki otrząsnęły się dopiero w drugiej połowie i zaczęły zmniejszać przewagę konkurencji. Niestety, zabrakło czasu i mecz zakończył się kolejnym zwycięstwem ParadokS z wynikiem 16 do 14.

W ten sposób zespół ParadokS zagwarantował sobie udział w kwalifikacjach do WESG. W imprezie weźmie udział osiem drużyn. Finały żeńskich kwalifikacji zaplanowano na 22-26 listopada w Barcelonie. W marcu zaś odbędą się finały, a w puli nagród znajdzie się 170 tysięcy dolarów. Główną nagrodą będzie 100 tysięcy dolarów i powalczą o nie dwadzieścia cztery zespoły z całego świata.

Powodzenia ParadokS! Nie będzie łatwo, bowiem e-sportowa scena żeńskich drużyn ma już swoich faworytów. Wierzymy jednak, że uda Wam się zakwalifikować do turnieju oraz pokażecie na międzynarodowej scenie na co Was stać!

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki