Polska odpadła z Hearthstone Global Games


4 miesiące temu
2312

Przygoda polskiej reprezentacji z turniejem Hearthstone Global Games dobiegła końca. Nasi rodacy przegrali decydujący mecz z Singapurem, w efekcie czego odpadli i nie zagrają w drugiej rundzie zawodów.

Początek zapowiadał się dla Polaków obiecująco, gdy BlackFireIce wygrał swój mecz. Drugi pojedynek również sprawił, że mieliśmy realne szanse na awans. Ikealyou rozgromił magiem swojego rywala. Pozostało tylko jedno zwycięstwo do zgarnięcia. I jak się okazało, trzy następne starcia przegraliśmy. MKR uległ w starciu szamanów, a Tuttkowi druid nie przyniósł szczęścia w dobieraniu kart. Na koniec Ikealyou musiał zmierzyć się z magiem, którym sam wcześniej wygrał. Niestety, przeciwnik nie dał mu żadnych szans.

Prócz naszych, z turniejem pożegnała się reprezentacja Wietnamu oraz Turcji. Awansował zaś Singapur, Tajwan oraz Meksyk.

Serdecznie dziękujemy zawodnikom za emocjonujące kilka tygodni. Przyjemnie obserwowało się Wasze zmagania na Hearthstone Global Games i liczymy, że będzie dalej dzielnie walczyli.

Komentarze 3