Polska organizacja esportowa PACT łączy siły z Actina

Grafika

Od 3 sierpnia br. Profesjonalna, polska organizacja esportowa PACT ma sponsora tytularnego. Jest nim Actina, marka znana na rynku ze swoich komputerów i serwerów nie tylko do domu. Produkty Actina swoją renomę zawdzięczają pracy w ośrodkach naukowych i badawczych w Polsce i Europie.

Przedmiotem umowy jest zapewnienie zaplecza merytorycznego i niezbędnej infrastruktury dla rozwoju organizacji oraz współpraca z Actiną przy tworzeniu specjalnej oferty dla gamingu. Pierwszym, już widocznym efektem kooperacji jest wyposażenie zawodników w nowe, spersonalizowane pod konkretne zastosowania komputery.

Dobór komponentów przez specjalistów ACTINA gwarantuje nie tylko optymalny kosztowo sprzęt, ale przede wszystkim jego odpowiednią wydajność i niezawodność, co jest wręcz niezbędne w przypadku profesjonalnej rywalizacji. Jednostki te znajdą się również w regularnej ofercie sprzedażowej partnera.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązanej właśnie współpracy. Dzięki połączeniu wiedzy i zaplecza merytorycznego specjalistów naszej marki z doświadczeniem zawodników esportowej drużyny PACT, jesteśmy w stanie tworzyć optymalne rozwiązania dla każdego gracza. Pierwsze komputery sygnowane przez PACT trafią do oferty Actiny już wkrótce.” – mówi Michał Miłkowski, Dyrektor Działu Komponentów Actina w Action S.A.

Zawodnicy PACT już testują komputery Actiny.

„Ogromnie się cieszę z zawarcia długofalowej współpracy pomiędzy PACT i marką Actina, która od dzisiaj staje się naszym nowym partnerem, a przede wszystkim sponsorem tytularnym. Nasza umowa obejmuje wspólne działania na wielu płaszczyznach związanych z gamingiem. Dzięki temu będziemy mogli ze spokojem koncentrować się na treningach i szlifowaniu formy naszych zawodników.” – mówi Marcin Kurzawski, właściciel PACT.

„Ten krok to efekt ciężkiej pracy i sukcesów zarówno ze strony reprezentujących nas zawodników, jak i wysiłków całej administracji. Warto wspomnieć o naszym ostatnim ogromnym sukcesie, gdzie podczas debiutu w lidze MDL przypieczętowaliśmy sezon awansem do kolejnego – już 29. sezonu tej ligi. W jej ramach zmierzymy się z wieloma utytułowanymi zespołami z Europy w walce o awans do najważniejszej ligi na świecie, jaką jest ESL PRO LEAGUE.  To dzięki naszemu nowemu sponsorowi, marce Actina, przed PACT otwierają się kolejne możliwości na dalszy rozwój oraz walkę o najwyższe esportowe laury”

PACT to profesjonalna polska organizacja esportowa, założona w styczniu 2017 roku. Jej misją jest popularyzacja sportów elektronicznych, zapewnienie odpowiedniego zaplecza do rozwoju oraz wspieranie zawodników w walce o kolejne esportowe osiągnięcia. Obecnie w jej skład wchodzą dwie dywizje, których zawodnicy rywalizują w Counter Stike: Global Offensive (m.in. medaliści 16 sezonu Mistrzostw Polski ESL) oraz Fortnite.

Fot.: PACT

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Leagueoflegends
  Summoners Inn League Season 2
  18:00
  Ad Hoc Gaming
  vs
  Schalke Evolution
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  North
  vs
  AVANGAR

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki