Polska scena zdominowana. PACT wygrywa finały Six Masters League!

Rainbow master 730x380

Wczoraj zakończyły się rozgrywki w ramach finałów Six Masters League w Rainbow Six: Siege. Czołowe polskie formacje walczyły o pulę nagród wynoszącą 20 tysięcy złotych, a także tytuł najlepszej rodzimej ekipy.

W imprezie udział wzięły formacje Valkiria Esports, invizy Esports, Invicta Gaming oraz świeżo upieczona drużyna PACT. W półfinałach PACT bez problemu pokonał 2:0 Invicta Gaming, a Invizy Esports wygrało z Valkiria Esports również 2:0.

Z kolei w drabince przegranych Invicta Gaming pokonała Valkiria Esports 2:0. W drabince finalistów PACT po stosunkowo zaciętym spotkaniu wygrało 2:1 z Invizy Esports, co sprawiło, że druga wymieniona formacja musiała stoczyć pojedynek w finale drabinki przegranych.

Niestety po raz kolejny Invicta Gaming pokazała, że pretenduje do tytułu mistrzowskiego i w pięknym stylu zniszczyła Invizy 2:0, zapewniając sobie awans do wielkiego finału. Jednak w wielkim finale PACT pokazało, że znacząco odstaje poziomem od reszty polskich formacji i bez większych problemów rozgromił Invicta Gaming, wygrywając 3:0.

PACT tym samym sięgnęło po tytuł mistrzowski, a także wygrało 10 tysięcy złotych. Z kolei Invicta Gaming otrzymała 5 tysięcy dolarów, podobnie jak Invizy Esports.

fot. materiały prasowe

0 komentarzy