Polskie Illuminar Gaming z dywizją w Counter-Strike: Global Offensive!

9wep7vq5bpq6f8wicgvakd4qoxdqoj3f

Rodzima scena e-sportowa również się rozwija. Powstaje coraz więcej polskich organizacji, które pragną szaleć na lokalnej scenie. Niestety, nadal głównymi tytułami pozostają League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive, ale wkrótce może ulec to zmianie.

Illuminar Gaming znane jest ze swojej ekipy z League of Legends. Szefostwo organizacji ogłosiło jednak, że wkrótce przyjmą skład Counter-Strike: Global Offensive, bowiem chcą poszerzać swoją działalność. Nie znamy potencjalnych członków drużyny. Nie wiemy nawet, czy Illuminar Gaming wchłonie jakiś obecny, niszowy zespół, czy postawi na szkolenie nowych.

Wiemy natomiast kto będzie menadżerem dywizji CS:GO. Adam „destru” Gil, który w iHG obejmie funkcję menadżera drużyny CS:GO. Jest to nie lada informacja, bowiem „destru” to bardzo znana persona na polskiej scenie e-sportowej. Zaczynał od pierwszych wersji Counter-Strike’a i dał się poznać, jako utalentowany zawodnik. Teraz po ponad 10 latach weźmie pod swoje skrzydła kogoś innego. Warto dodać, że nie jest to żaden emerytowany profesjonalista. Jeszcze kilka miesięcy temu grał nader aktywnie na scenie. W organizacji przyda się ktoś z takim doświadczeniem.

Co ciekawe, podobno ekipa Counter-Strike: Global Offensive ma być czymś więcej niż menadżer, trener oraz pięciu zawodników. Czym nas zaskoczy Illuminar Gaming? Nie mam pojęcia, ale liczę na to, że wejdą na scenę z niezłym hukiem! Jak myślicie, kto zasili szeregi zespołu? Młodzi i ambitni, czy ktoś już znany?

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki