Pompa Team otwiera dywizję PUBG i kontraktuje zawodników Unity!

37014722 1706618419385875 8073353290189897728 n

W ostatnim czasie wszystkie czołowe polskie, jak i zagraniczne organizacje otwierały hucznie swoje dywizję Fortnite, a czasem nawet dwie, jak w przypadku Team Kinguin. Jednak okazuje się, że tą drogą nie pójdzie Pompa Team, która na ten moment zdecydowała się zakontraktować drużynę w PUBG.

PUBG to bez wątpienia bardzo popularny tytuł, którego scena esportowa wciąż się rozwija, dlatego też poniekąd inwestycja w produkcję studia Bluehole wydaje się całkiem sensowna i patrząc perspektywicznie w przyszłość rentowna.

Co ciekawe, Pompa Team zdecydowała się zakontraktować zawodników dotychczas grających pod banderą Unity. Zespół ten ma na swoim koncie zwycięstwo w Polskiej Lidze PUBG, gdzie całkowicie zdeklasowali konkurencję, jednak jeżeli chodzi o scenę międzynarodową, to tutaj sukcesów brakuje.

Oczywiście ekipa ta podejmowała próby awansu na, chociażby DreamHack Austin czy IEM Oakland, jednak w kwalifikacjach była najczęściej miażdżona przez zagraniczne zespoły. Niemniej jednak jest to na pewno obiecujący zespół, który już udowodnił, że w Polsce nie ma sobie równych. Teraz tylko trzeba czasu i środków, aby umożliwić im rozwój, a to na pewno zapewni im nowa organizacja.

Tym samym Pompa Team dołączy do Izako Boars czy ALSEN-Team, czyli organizacji, które już jakiś czas temu otworzyły swoje własne dywizje w tej grze. Oznacza to, że polska scena została podzielona na zwolenników Fortnite'a i PUBG'a. Teraz pytanie, która drużyna i w jakiej grze odniesie największy sukces.

Skład Pompa Team PUBG prezentuje się następująco:

 • Blakq
 • Ryozin
 • eXvolution
 • Hitman3003

 

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Dota2 Rainbow Cup
  13:55
  Team Edition
  vs
  room310
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  19:00
  x6tence
  vs
  Splyce Vipers
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  20:00
  Vodafone Giants.Spain
  vs
  Penguins
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  LDLC
  vs
  Vitality
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:30
  mousesports
  vs
  fnatic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki