Pompa Team rozpada się i powraca

Pompa team

Pompa Team nie radzi sobie źle na polskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive. Do tej pory organizacja posiadała dwie drużyny w CS:GO – oddział Black oraz Yellow. W ciągu ostatnich dni cała sytuacja jednak uległa zmianie. W efekcie Pompa Team zostało na lodzie bez żadnej ekipy.

Co zatem stało się z dziesięcioma zawodnikami bez drużyn? Wiemy już, że pięciu z nich sformuje nowy zespół pod sztandarem Pompa Team. Dawid „lunatik” Cieślak, Marcin „LTN” Krzemiński oraz Konrad „koyot” Hadała ze starego oddziału Pompa Team Yellow trafią do nowego składu. Dołączą do nich Kacper „darko” Ścierar i Patryk „ponczek” Wites z ekipy Pompa Team Black. Pozostali muszą szukać nowych pracodawców.

Jak zatem widzicie, nastąpiła spora rotacja w szeregach Pompa Team. Nie wiadomo, czy powstanie dodatkowa drużyna, czy aktualny skład otrzyma swoją nazwę podnazwę (aktualnie nie jest to przecież potrzebne). Ciekawa również wydaje się kwestia miejsc turniejowych. Zarówno Black, jak i Yellow zagwarantowały sobie miejsca w różnych zawodach. Jak zostanie rozwiązana ta kwestia? Pozostaje czekać na dalsze informacje.

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  WESG
  03:05
  Rock.Y
  vs
  Team Hellas
  Cs
  WESG
  03:05
  TeamOne
  vs
  Russia
  Dota
  WESG
  03:05
  paiN Gaming
  vs
  Russia
  WESG
  03:10
  Fujitora
  vs
  LUKER
  Sc
  WESG
  03:10
  Maru
  vs
  Dark

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki