Pompa Team rozpada się i powraca

Pompa team

Pompa Team nie radzi sobie źle na polskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive. Do tej pory organizacja posiadała dwie drużyny w CS:GO – oddział Black oraz Yellow. W ciągu ostatnich dni cała sytuacja jednak uległa zmianie. W efekcie Pompa Team zostało na lodzie bez żadnej ekipy.

Co zatem stało się z dziesięcioma zawodnikami bez drużyn? Wiemy już, że pięciu z nich sformuje nowy zespół pod sztandarem Pompa Team. Dawid „lunatik” Cieślak, Marcin „LTN” Krzemiński oraz Konrad „koyot” Hadała ze starego oddziału Pompa Team Yellow trafią do nowego składu. Dołączą do nich Kacper „darko” Ścierar i Patryk „ponczek” Wites z ekipy Pompa Team Black. Pozostali muszą szukać nowych pracodawców.

Jak zatem widzicie, nastąpiła spora rotacja w szeregach Pompa Team. Nie wiadomo, czy powstanie dodatkowa drużyna, czy aktualny skład otrzyma swoją nazwę podnazwę (aktualnie nie jest to przecież potrzebne). Ciekawa również wydaje się kwestia miejsc turniejowych. Zarówno Black, jak i Yellow zagwarantowały sobie miejsca w różnych zawodach. Jak zostanie rozwiązana ta kwestia? Pozostaje czekać na dalsze informacje.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki