Pompa Team rozpada się i powraca


2 miesiące temu
237

Pompa Team nie radzi sobie źle na polskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive. Do tej pory organizacja posiadała dwie drużyny w CS:GO – oddział Black oraz Yellow. W ciągu ostatnich dni cała sytuacja jednak uległa zmianie. W efekcie Pompa Team zostało na lodzie bez żadnej ekipy.

Co zatem stało się z dziesięcioma zawodnikami bez drużyn? Wiemy już, że pięciu z nich sformuje nowy zespół pod sztandarem Pompa Team. Dawid „lunatik” Cieślak, Marcin „LTN” Krzemiński oraz Konrad „koyot” Hadała ze starego oddziału Pompa Team Yellow trafią do nowego składu. Dołączą do nich Kacper „darko” Ścierar i Patryk „ponczek” Wites z ekipy Pompa Team Black. Pozostali muszą szukać nowych pracodawców.

Jak zatem widzicie, nastąpiła spora rotacja w szeregach Pompa Team. Nie wiadomo, czy powstanie dodatkowa drużyna, czy aktualny skład otrzyma swoją nazwę podnazwę (aktualnie nie jest to przecież potrzebne). Ciekawa również wydaje się kwestia miejsc turniejowych. Zarówno Black, jak i Yellow zagwarantowały sobie miejsca w różnych zawodach. Jak zostanie rozwiązana ta kwestia? Pozostaje czekać na dalsze informacje.

Komentarze 0