Ponad 120 tysięcy osób podpisało petycję do Valve na temat skinów w CS:GO

Cs go skins 3

Na temat najnowszej aktualizacji w CS:GO pisał Wam Hakushi w tym miejscu. Najważniejsza informacja dotyczy ograniczenia w handlu skórkami:

„Okazuje się, że Valve w najnowszej aktualizacji wprowadziło ograniczenie w wymianie przedmiotów w CS:GO. Od teraz każdy przedmiot, który wymieniliśmy z innym użytkownikiem, otrzymuje 7-dniową blokadę na jego dalsze przekazanie.

Zmiana ta wywołała ostra reakcję społeczności gry, która nie potrafi zrozumieć zasadności takiej decyzji. Jednak nie ma co się oszukiwać, zmiana ta ma na celu ograniczenie poniekąd hazardu w grze i związanych z tym oszustwami.”

Co na to gracze? Są wściekli na tyle, że składają petycję do Valve. Społeczność pragnie wycofania zmian dotyczących ograniczenia handlu skórkami, bowiem wpływają one na ekonomię. Temat jest na tyle głośny, że nawet czołowi gracze CS:GO przyłączyli się do akcji. W chwili pisania newsa petycję podpisało ponad 120 tysięcy osób.

Zainteresowanych oddaniem głosu odsyłam w to miejsce. Całości nie oceniam, bowiem z jednej strony rozumiem graczy, a z drugiej intencje Valve również są słuszne. Nie ma się co oszukiwać, ale handel skórkami w CS:GO był problemem – powstało wiele portali specjalizujących się w tym, jak i w hazardzie, czy zwykłym oszukiwaniu graczy.

Czy Valve wycofa się ze swojej decyzji? Mimo nagłośnienia sprawy, to szczerze w to wątpię.

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  mousesports
  vs
  E-RIVALS
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  17:00
  MIBR
  vs
  GAMERZONE
  Cs
  GG.BET Beijing Invitational - IEM Beijing 2019 Qualifier
  17:00
  OpTic
  vs
  ex-Epsilon

Dodaj nas

Kalendarz