Poznajcie Intel Grand Slam!

Csgo 20170612 intelgrandslam

Podczas targów E3, Intel wspólnie z ESL ogłosiły początek technologicznej współpracy. W efekcie na e-sportowym rynku powstał gigant, który może sporo namieszać.

Intel zadeklarowało wsparcie dla wszystkich działań ESL, przy czym mowa tutaj nie tylko o profesjonalnych rozrywkach, ale i amatorskich. Co to oznacza dla nas? Generalnie lepsze zaplecze dla turniejów, co równoznaczne jest z podniesieniem standardów na imprezach.

Tegoroczny Intel Extreme Masters Katowice 2017 był największym e-sportowym wydarzeniem w Polsce. Spodek odwiedziło 173 tysiące osób, przy czym online śledziło 46 milionów. Celem współpracy ESL i Intel będzie zapewnienie zarówno graczom, jak i ich fanom możliwie najlepszych warunków technicznych.

Jakby tego było mało, ESL i Intel ogłosiły Intel Grand Slam! Cóż to takiego? Specjalna inicjatywa, dzięki której milion dolarów trafi na konto drużyny, która jako pierwsza wygra cztery z dziesięciu ostatnich turniejów Counter-Strike: Global Offensive.

Mowa tutaj o imprezach organizowanych przez ESL lub DreamHack. W cykl ten wliczać się będą zawody spod szyldu Intel Extreme Masters, ESL One, ESL Pro League i DreamHack Masters. Pierwsze zawody zaliczane do Intel Grand Slam to ESL One Cologne 2017.

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  League of Legends Challenger Series Korea
  09:00
  RisingStar Gaming
  vs
  Griffin
  Cs
  V4 Future sports Festival
  09:00
  HellRaisers
  vs
  Dark Tigers
  Cs
  V4 Future sports Festival
  09:00
  Mousesports
  vs
  x-kom
  Dota
  SL I-League Invitational
  09:00
  Rock Gaming
  vs
  LGD.Forever Young
  Leagueoflegends
  League of Legends Master Series
  09:00
  Machi E-Sports
  vs
  MAD TEAM

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki