Poznaliśmy grupy i godziny spotkań w ramach European Masters

Europeanmasters 730x380

Poznaliśmy oficjalne grupy na rozpoczynające się już jutro rozgrywki European Masters. W nowej imprezie od Riot Games i ESL zobaczymy Polską formację - Illuminar Gaming, która zapewniła sobie awans dzięki zwycięstwu w ESL Mistrzostwa Polski.

Przypomnijmy, że European Masters to nowa liga, która powstała w miejsce dawnego Challenger Series.  W efekcie ostatnich zmian, które wprowadził Riot Games EU LCS i dotychczasowe CS zostają rozdzielone. Teraz są to dwa zupełnie inne turnieje. Więcej o tych zmianach przeczytacie w naszym ostatnim artykule.

Wróćmy jednak do samego EM - w imprezie weźmie udział szesnaście zespołów, które zostały podzielone na cztery grupy. Zdecydowanie najważniejszą z naszego punktu widzenia będzie „Polska grupa” - A. Tam Delord i spółka będą musieli stawić czoła takim formacją jak AD Hoc Gaming, Gamersorigin, a także Penguins.

 

Źródło: lolesports.com

 

Na ten moment nie jest to trudna grupa, a zespoły, które się w niej znalazły, nie prezentują zbyt wysokiego poziomu, dlatego też jest to wspaniała okazja dla Polskiej ekipy, aby bez większych problemów wyjść z grupy na pierwszym miejscu. Zdecydowanie gracze Illuminar mają powody do zadowolenia.

Zdecydowanie gorzej wyglądają pozostałe grupy, dla przykładu w grupie C poza Euronic Gaming znalazło się Origen, które zdecydowanie jest faworytem tego turnieju, nie tylko według samych kibiców, ale także bukmacherów, którzy są pewni, wyjścia InSec'a i spółki z grupy na pierwszym miejscu.

Pozostałe grupy B i D również powinny dostarczyć sporo emocji, w grupie B znalazły się takie formacje jak Misfits czy Milenium, a z kolei w grupie D Ninnjas in Pyjamas czy Moviestar Riders.

 

Źródło: lolesports.com

 

Rozgrywki rozpoczynają się już jutro o godzinie 18:00 od meczu inauguracyjnego, gdzie zmierzą się GamersOrigin i Penguins. Z kolei Illuminar Gaming podejmie AD Hoc Gaming już o godzinie 22:00.

0 komentarzy