Poznaliśmy grupy i godziny spotkań w ramach European Masters

Europeanmasters 730x380

Poznaliśmy oficjalne grupy na rozpoczynające się już jutro rozgrywki European Masters. W nowej imprezie od Riot Games i ESL zobaczymy Polską formację - Illuminar Gaming, która zapewniła sobie awans dzięki zwycięstwu w ESL Mistrzostwa Polski.

Przypomnijmy, że European Masters to nowa liga, która powstała w miejsce dawnego Challenger Series.  W efekcie ostatnich zmian, które wprowadził Riot Games EU LCS i dotychczasowe CS zostają rozdzielone. Teraz są to dwa zupełnie inne turnieje. Więcej o tych zmianach przeczytacie w naszym ostatnim artykule.

Wróćmy jednak do samego EM - w imprezie weźmie udział szesnaście zespołów, które zostały podzielone na cztery grupy. Zdecydowanie najważniejszą z naszego punktu widzenia będzie „Polska grupa” - A. Tam Delord i spółka będą musieli stawić czoła takim formacją jak AD Hoc Gaming, Gamersorigin, a także Penguins.

 

Źródło: lolesports.com

 

Na ten moment nie jest to trudna grupa, a zespoły, które się w niej znalazły, nie prezentują zbyt wysokiego poziomu, dlatego też jest to wspaniała okazja dla Polskiej ekipy, aby bez większych problemów wyjść z grupy na pierwszym miejscu. Zdecydowanie gracze Illuminar mają powody do zadowolenia.

Zdecydowanie gorzej wyglądają pozostałe grupy, dla przykładu w grupie C poza Euronic Gaming znalazło się Origen, które zdecydowanie jest faworytem tego turnieju, nie tylko według samych kibiców, ale także bukmacherów, którzy są pewni, wyjścia InSec'a i spółki z grupy na pierwszym miejscu.

Pozostałe grupy B i D również powinny dostarczyć sporo emocji, w grupie B znalazły się takie formacje jak Misfits czy Milenium, a z kolei w grupie D Ninnjas in Pyjamas czy Moviestar Riders.

 

Źródło: lolesports.com

 

Rozgrywki rozpoczynają się już jutro o godzinie 18:00 od meczu inauguracyjnego, gdzie zmierzą się GamersOrigin i Penguins. Z kolei Illuminar Gaming podejmie AD Hoc Gaming już o godzinie 22:00.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki