Poznaliśmy osiem nowych drużyn Overwatch League!

Betting tips may 30th overwatch league dreamhack austin csgo

Wielkimi krokami zbliża się drugi sezon profesjonalnych rozgrywek Overwatch, czyli Overwatch League. Docelowo rozgrywki mają ruszyć już 14 lutego 2019 roku, jednak już teraz udało nam się poznać listę drużyn, które wystąpią w przyszłorocznych rozgrywkach.

Jak dobrze pamiętacie - w pierwszym, inauguracyjnym sezonie OVL znalazło się dwanaście zespołów: Boston Uprising, Florida Mayhem, Houston Outlaws, London Spitfire, Philadelphia Fusion New York Excelsior, Dallas Fuel, Los Angeles Valiant, Los Angeles Gladiators, San Francisco Shock, Seoul Dynasty, Shanghai Dragons.

Formacje te reprezentowały głównie regiony Ameryki Północnej, z wyjątkiem jednego europejskiego zespołu, a także dwóch z regionów Azji. Pula nagród pierwszej edycji wyniosła 3.5 miliona dolarów.

Zwycięzcą pierwszego sezonu zostało London Spitfire, które tym samym wygrało milion dolarów. Na drugim miejscu znalazła się Philadelphia Fusion, wygrywając 400 tysięcy dolarów. Z kolei 3-4 miejsce zajęły Los Angeles Valiant oraz New York Excelsior, które wygrało 100 tysięcy dolarów.

Z kolei w drugim sezonie rozgrywek zobaczymy aż osiem nowych zespołów, co potwierdza się z informacjami, do jakich docierali dziennikarze ESPN. W rozgrywkach 2019 zobaczymy Chengdu Hunters, Florida Mayhem, Guangzhou Charge, Hangzhou Spark, Houston Outlaws, Paris Eternal, Toronto Defiant, Vancouver, Washington.

Jeżeli chodzi o format rozgrywek, to uległ on zmianie - jak pamiętacie nasze poprzednie artykuły, to zapewne już wiecie, że każda z drużyn będzie musiała rozegrać po 28 spotkań na przestrzeni aż pięciu etapów rozgrywek.

fot. OVL/Blizzard
Źródło: ESPN

0 komentarzy

Mecze

 • 2019 GrandMasters S2 Americas
  Trwa
  Bloodyface
  vs
  pnc
  2019 GrandMasters S2 Americas
  03:50
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Dota
  2019 The International
  04:40
  TBD
  vs
  TBD
  Dota
  2019 The International
  07:40
  TBD
  vs
  TBD
  Cs
  ESEA
  08:00
  DIVIZON
  vs
  BIG

Dodaj nas

Kalendarz