Zdecydowanie takie Illuminar Gaming chcemy oglądać – w dzisiejszym półfinale pierwszego sezonu Ultraligi zespół Fryderyka „Veggiego” Kozioła w pięknym stylu rozprawił się z sensacją obecnego sezonu PRIDE. Delord i spółka zapewnili sobie awans do dalszej fazy play-offów, wygrywając 3:0.

Pierwsza potyczka od początku była bardzo zacięta. Choć warto wskazać, że to jugnler PRIDE działał więcej na mapie, zapewniając swojej drużynie cztery smoki do 25. minuty. Pomimo tej niedogodności to gracze Illuminar Gaming prezentowali się lepiej, o czym przekonaliśmy się w 29. minucie, kiedy Delord i spółka zmiażdżyli rywala, zdobywając ACE'a, a także fioletowe wzmocnienie. To z kolei przełożyło się na zwycięstwo IHG, które nadeszło sześć minut później.

Następna gra wyglądała już zupełnie inaczej – IHG podcięło skrzydła orłom, kompletnie dominując spotkanie od pierwszych minut, co było główną zasługą duetu IHG na dolnej linii. Pomimo olbrzymiej przewagi i sporej presji wywieranej na swoim rywalu podopieczni Veggiego starali się grać zachowawczo i stopniowo dojść do celu, czyli zwycięstwa, które nastąpiło dopiero w 33. minucie.

Ostatnia, jak się okazało gra zaczęła się bardzo dobrze dla PRIDE. Defles i spółka byli w stanie przejąć inicjatywę we wczesnej fazie gry. Role odwróciły się w 23. minucie po świetnej walce drużynowej w wykonaniu IHG zespół Crazyego mógł przejąć Barona. Jak się okazało, to wystarczyło, aby zapewnić sobie trzecie zwycięstwo w tej serii. Domknięcie gry w wykonaniu IHG nastąpiło w 32. minucie.