PRIDE kontra Katastrofa Awionetki w walce o lanowe finały ESL Mistrzostw Polski!

Sinmivak piast ultraliga 730x380

 

Przed nami ostatnie spotkanie online w ramach wiosennego splitu ESL MP 2019. PRIDE podejmie Katastrofę Awionetki, a stawką będzie wyjazd na lanowe finały w Katowickiej ESL Arenie, gdzie czekają już zawodnicy devils.one oraz Illuminar Gaming.

PRIDE vs Katastrofa Awionetki - 20:30 - BO3

PRIDE zdołało pokonać wczoraj SuperNitro1 po bardzo wyrównanym pojedynku. Orły w trzecim spotkaniu serii best of three zdołały wykorzystać błędy przeciwników i ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Sam styl w jakim Sinmivak i spółka pokonali SN1 pozostawia wiele do życzenia i w dzisiejszym meczu będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

Przeciwko nim stanie Katastrofa Awionetki. W fazie grupowej PRIDE bez większych problemów poradziło sobie z ekipą Czajkka, ale od tamtej pory doszło do ciekawych zmian. Zmieniono botlane, na którym teraz występuje Iluzjonist oraz Krykiet. Dodatkowo Czajekk oraz Bruness zasilili szeregi akademii devils.one i od tamtej pory cały zespół prezentuje się wręcz wspaniale. 

Miejmy nadzieję, że obie ekipy pokażą nam dziś kawał dobrego LoL-a i niech wygra lepszy! Transmisje obejrzycie na kanale ESL Polska.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  European Champions Cup
  Trwa
  Sprout
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  MIBR
  vs
  GAMERZONE
  Cs
  GG.BET Beijing Invitational - IEM Beijing 2019 Qualifier
  Trwa
  OpTic
  vs
  ex-Epsilon

Dodaj nas

Kalendarz