PRIDE kontra Katastrofa Awionetki w walce o lanowe finały ESL Mistrzostw Polski!

Sinmivak piast ultraliga 730x380

 

Przed nami ostatnie spotkanie online w ramach wiosennego splitu ESL MP 2019. PRIDE podejmie Katastrofę Awionetki, a stawką będzie wyjazd na lanowe finały w Katowickiej ESL Arenie, gdzie czekają już zawodnicy devils.one oraz Illuminar Gaming.

PRIDE vs Katastrofa Awionetki - 20:30 - BO3

PRIDE zdołało pokonać wczoraj SuperNitro1 po bardzo wyrównanym pojedynku. Orły w trzecim spotkaniu serii best of three zdołały wykorzystać błędy przeciwników i ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Sam styl w jakim Sinmivak i spółka pokonali SN1 pozostawia wiele do życzenia i w dzisiejszym meczu będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

Przeciwko nim stanie Katastrofa Awionetki. W fazie grupowej PRIDE bez większych problemów poradziło sobie z ekipą Czajkka, ale od tamtej pory doszło do ciekawych zmian. Zmieniono botlane, na którym teraz występuje Iluzjonist oraz Krykiet. Dodatkowo Czajekk oraz Bruness zasilili szeregi akademii devils.one i od tamtej pory cały zespół prezentuje się wręcz wspaniale. 

Miejmy nadzieję, że obie ekipy pokażą nam dziś kawał dobrego LoL-a i niech wygra lepszy! Transmisje obejrzycie na kanale ESL Polska.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  WOLF
  vs
  Photon
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  Death Squad
  vs
  Five Brothers
  Dota
  RedRain Cup Season 3
  08:00
  Team Edition
  vs
  Eclipse
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Summer
  10:00
  Gen.G
  vs
  SANDBOX
  Dota
  2019 EPICENTER Major
  10:00
  LGD
  vs
  Forward Gaming

Dodaj nas

Kalendarz