PRIDE miażdży Actina PACT. Rybson i spółka rywalem IHG w półfinale Ultraligi!

D1j6zwoxqae0gf9.jpg large

Drugi ćwierćfinał pierwszego sezonu Ultraligi za nami. Zgodnie z przewidywaniami PRIDE całkowicie zdominowało Actina PACT, wygrywając 3:0. Tym samym to właśnie podopieczni Kuby "Overa" Seweryna zmierzą się z IHG w półfinale.

W pierwszym spotkaniu obie drużyny radziły sobie bardzo dobrze, pomimo faktu, że do 15. minuty padły jedynie dwie eliminacje. Dopiero w środkowej fazie gry to PRIDE wyszło na prowadzenie, zdobywając trzy eliminacje i dwie wieże rywala. Po kolejnych minutach dominacji w końcu PRIDE zabezpieczyło fioletowe wzmocnienie, co pozwoliło Deflesowi i spółce szturmować bazę rywala, wygrywając to spotkanie w 28. minucie.

Bardzo dobrze dla Dawidsonka i spółki przebiegła wczesna faza gry w drugim starciu. Niestety w 17. minucie Vvarion popełnił błąd, który kosztował jego formacje stratę trzech graczy, to koniec-końców oddało inicjatywę PRIDE. Po przejęciu Barona w 23. minucie PRIDE podeszło pod Nexus wroga, jednak chwilowo sytuację uratował Dawidsonek, który w desperackiej obronie swojej bazy zgarnął Quadra Killa. To jednak opóźniło koniec jego drużyny, która przegrała po zdobyciu drugiego Barona przez PRIDE.

Trzecia potyczka od początku należała do PRIDE, które było pewne siebie po dwóch poprzednich gracz. Po kompletnym zdeklasowaniu Gricka na górnej linii, a także kolejnych wygranych walkach drużynowych PRIDE w swoim portfelu miało ponad dwanaście tysięcy sztuk złota więcej. Po zdobyciu Barona w 24. minucie PRIDE mogło postawić kropkę nad i w tym spotkaniu.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Leagueoflegends
  Summoners Inn League Season 2
  18:00
  Ad Hoc Gaming
  vs
  Schalke Evolution
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  North
  vs
  AVANGAR

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki