Problemy finansowe Team Ascent. Organizacja zalega pieniądze swoim zawodnikom!

Ascent 730x380

W ostatnim czasie informowaliśmy Was o problemach Illuminar Gaming, które zalegało ponad 200 tysięcy złotych swoim zawodnikom, a także pracownikom. Teraz jednak okazało się, że podobne problemy spotkały zupełnie inną, znacznie mniejszą Polską organizację.

Mowa tutaj o Team Ascent, które jak się wczoraj okazało... boryka się ze sporymi problemami finansowymi, przez które już czterokrotnie przekładano terminy wypłat dla zawodników będących pod banderą tej właśnie organizacji. W sumie zespół ten już czterokrotnie przesuwał terminy wypłat dla swoich graczy z dywizji CS:GO, zasłaniając się kwestiami księgowymi, a także brakiem wsparcia sponosrów.\.

O Całej sprawie poinformował Tomasz „exhie” Tuszko zamieszczając wpis na grupie „Esportowe Świry". Exhie to jeden z zawodników drużyny CS:GO znajdującej się dotychczas pod banderą Ascent. Tuszko postanowił upublicznić problemy swojej organizacji wskutek tego, że wczoraj (tj. 10 września) upłynął kolejny już termin, w którym organizacja miała wreszcie przekazać zaległości na konta zawodników.

„Obiecano nam, że do 10 września wszystko się wyjaśni. Jest godzina 18:34, pieniędzy nie ma oraz nasz „manager” nie odpisuje na nasze wiadomości”

Na ten moment nie poznaliśmy oficjalnego stanowiska organizacji, nie wiemy także, jak dużą kwotę drużyna jest winna swoim zawodnikom. Pozostaje wierzyć, że w najbliższych godzinach cała sytuacja się wyjaśni, a zawodnicy otrzymają swoje pieniądze.

Team Ascent to jedna z mniejszych polskich organizacji, która na ten moment rozpoznawana była dzięki swoim drużyną w League of Legends, a także Rainbow Six: Siege. Nie tak dawno temu organizacja postanowiła powołać drużynę CS:GO, która występowała między innymi podczas kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski.

fot. Team Ascent

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  League of Legends Pro League
  Trwa
  Vici Gaming
  vs
  Oh My God
  Cs
  Americas Minor South America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  INTZ
  vs
  Imperial
  Cs
  Americas Minor South America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Isurus
  vs
  Wild
  Cs
  CIS Minor Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  UnderPressure
  vs
  Atlants
  Leagueoflegends
  LVP SuperLiga Orange
  Trwa
  Mad Lions
  vs
  G2 Vodafone

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki