Profesjonalna liga H1Z1 z problemami organizacyjnymi oraz brakiem zainteresowania

Captura de pantalla 2018 05 24 a las 10.59.28 810x400

H1Z1 od samego początku swojego raczkowania w e-sportowym świecie miało sporo problemów i wywoływało niemałe kontrowersje. Niemniej miarka prawdopodobnie się przebrała. Twórcy nie zapłacili organizacjom związanym z obsługą wydarzeń profesjonalnej ligi H1Z1.

Już od początku pojawiły się spore opóźnienia, potem miały pojawić się tłumaczenia, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. Daybreak powoływać się miało na klauzulę nieprzewidzianych wypadków oraz dodatkowych wydarzeń, które mogłyby sprawić, że zobowiązania miałyby zostać przesunięte w czasie. Niemniej nie dotrzymali wszystkich warunków, nie informując organizatorów o terminach, łamiąc w ten sposób ustalenia.

To jednak dopiero początek, bo przez problemy z wizą spora ilość graczy nie mogła uczestniczyć w turniejach ligowych. Organizatorzy mieli się sprawą zająć, ale nic z tego nie wyszło. Doszło z kolei do czegoś innego – dodatkowego płacenia uczestnikom za przybycie na zawody. Okazało się bowiem, że gracze nie chcieli brać udziału w turniejach H1Z1 z powodu złej renomy i szansy nie wypłacenia nagrody. Dlatego mieli zostać podkupieni, aby liczby się zgadzały.

A te z kolei za nic na świecie nie chciały! Tragiczna oglądalność była jedynie kolejnym gwoździem do trumny e-sportowego potencjału H1Z1. Czyżby ten tytuł miał zejść ze sceny szybciej, niż się pojawił?

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Dell Gaming Liga Pro Season 1 - #2 FEB/19
  Trwa
  DETONA
  vs
  We Play Games
  Leagueoflegends
  2019 Brazilian Challenger Circuit Summer
  03:30
  Operation Kino
  vs
  paiN
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  R!OT
  vs
  PC419
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki