Ranking HLTV: Actina PACT wyprzedza Virtus.pro, Heroic ze startą pozycji

Pact soren 968x505

Przed nami jedno z najbardziej ubogich notowań prestiżowego rankingu HLTV. Po sporej ilości zmian, jakie miały miejsce za sprawą Intel Extreme Masters teraz przyszedł czas stagnacji, który potrwa do następnego tygodnia, gdzie dojdzie do pierwszych zmian za sprawą trwającego właśnie WESG.

W pierwszej dziesiątce nie doszło do żadnej rotacji, jednak pierwsze zmiany pojawiają się w drugiej dziesiątce. Tutaj zaobserwować możemy dwupunktowe awanse Ghost Gaming i BIG, obie formacje awansowały na kolejno piętnaste i szesnaste miejsce. Również Valiance i FURIA notują dwupunktowe wzrosty swoich pozycji na kolejno osiemnaste i dziewiętnaste miejsce. Z kolei na 20. miejscu najlepszych drużyn CS:GO ląduje mousesports, które notuje spadek o pięć pozycji.

Utratę swojej pozycji zanotowało także Heroic, gdzie w składzie tej drużyny występował w ostatnim czasie Filip „NEO” Kubski. Niestety po słabym występie w czasie ECS 7 Pinnacle Cup duńska formacja musi pogodzić się z utratą dwóch pozycji, co sprawia, że Heroic obecnie znajduje się na 28. miejscu.

Niestety sekcja biało-czerwona w zestawieniu także obfituje w kolor czerwony. Spadki notuje X-Kom o dwie pozycje na 49. miejsce, Devils.one, które spada o siedem oczek na 52. miejsce oraz Virtus.pro, które spada o cztery lokaty na 58. miejsce. Jedyne awanse zanotowało AGO Esports oraz Actina PACT. Pierwsza z ekip znalazła się na 45. miejscu za sprawą jednopunktowego awansu. Druga z kolei zalicza dziewięciopunktowy wzrost i wyprzedza... Virtus.pro, plasując się na 57. miejscu.

fot. Actina PACT

0 komentarzy