Ranking HLTV: Kinguin znacząco wyprzedza Virtus.pro i AGO Esports!

Dhmontreal kinguin win 730x380

Najnowsze notowanie rankingu HLTV pojawia się tuż po zakończeniu pierwszej fazy rozgrywek w ramach FACEIT Major London 2018, a także po zakończeniu DreamHack Open Montreal. Dlatego też, po dwóch tak dużych imprezach doszło do wielu interesujących zmian.

Jak zwykle zaczynamy od pierwszej dziesiątki, gdzie czeka nas bardzo pozytywna informacja - mousesports zalicza jednopunktowy awans na czwartą pozycję. Zespół Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego co prawda jeszcze nie rozpoczął zmagań w ramach wspomnianego wcześniej Majora, jednak i tak był w stanie awansować na wyższą pozycję.

Kolejną zmianą jest awans FaZe Clan - zespół ten od dłuższego czasu stałw miejscu, dlatego też ich awans jest czymś zaskakującym. Zarówno FaZe Clan, jak i mousesports zaliczyło awans kosztem... North, które podczas pierwszej fazy Majora zdecydowanie rozczarowało.

Ostatnią ze zmian jest ta z końca stawki, gdzie BIG powraca do czołowej dziesiątki po kilku tygodniach nieobecności. Obecnie ekipa ta wskoczyła na dziewiątą pozycję spychając między innymi NRG Esports na dziesiątą lokatę.

A teraz nasza „truskawka na torcie” - Team Kinguin zalicza spory, bo jedenastopunktowy awans na siedemnaste miejsce rankingu, wyprzedzając tym samym AGO Esports oraz Virtus.Pro. Zdecydowanie tak dobry wynik jest zasługą zwycięstwa TaZa i spółki w czasie DH Open Montreal.

Z kolei dwa wspomniane wcześniej zespoły - Virtus.pro i AGO Esports notują spadki, kolejno o sześć i dwie pozycje. O ile forma AGO Esports nie jest w ostatnim czasie zła, bo w końcu ekipa ta uplasowała się na podium podczas imprezy w Montrealu, tak dyspozycja Virtus.Pro jest beznadziejna. Dowodem na to był kompromitujący występ podczas pierwszej rundy Majora, gdzie NEO i spółka odpadli jako pierwsi.

fot. DreamHack

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  League of Legends Pro League
  Trwa
  Vici Gaming
  vs
  Oh My God
  Cs
  Americas Minor South America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  INTZ
  vs
  Imperial
  Cs
  Americas Minor South America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Isurus
  vs
  Wild
  Cs
  CIS Minor Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  UnderPressure
  vs
  Atlants
  Leagueoflegends
  LVP SuperLiga Orange
  Trwa
  Mad Lions
  vs
  G2 Vodafone

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki