Riot Games zdecydowało. Polsat Games ze zgodą na tranmisję rozgrywek LEC

U5gev65pxmj6ikh2fki6yfn1i5t81d5z

To było do przewidzenia - Polsat Games po rewelacyjnym debiucie wciąż rozwija swoją ramówkę. Dzięki współpracy z RIot Games przy okazji pierwszego sezonu Ultraligi stacja ta uzyskała koncesję na transmisję rozgrywek League of Legends European Championships, które wystartują już w najbliższy piątek.

Przypomnijmy, że pozyskanie koncesji od Riot Games oznacza, że tylko Polsat będzie transmitować rozgrywki LEC, MSI oraz Mistrzostwa Świata Worlds 2019. Warto także dodać, że przedsmak tego mogliśmy zobaczyć już w minionym roku, kiedy to Polsat transmitował ostatnie Mistrzostwa Świata 2018 w League of Legends.

Polsat Games wygrało przetarg, w którym brały udział też inne podmioty - ESL Polska oraz Fantasy EXPO. Na korzyść Polsatu przemówiło olbrzymie, niezwykle profesjonalne zaplecze, doskonałe grono ekspertów i komentatorów, a także świetnie przygotowane studio, które sprawiło, że polskie rozgrywki i transmisję wskoczył na zupełnie nowy poziom.

Umowa Polsat Games i Riot Games została zawarta na okres dwóch lat. Wszystkie rozgrywki nadchodzącego wiosennego splitu LEC obejrzycie na oficjalnym kanale Polsat Games na Twitchu oraz YouTube i w telewizji.

fot. Polsat Games

3 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Dell Gaming Liga Pro Season 1 - #2 FEB/19
  Trwa
  DETONA
  vs
  We Play Games
  Leagueoflegends
  2019 Brazilian Challenger Circuit Summer
  03:30
  Operation Kino
  vs
  paiN
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  R!OT
  vs
  PC419
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki