Riot Games zdecydowało. Polsat Games ze zgodą na tranmisję rozgrywek LEC

U5gev65pxmj6ikh2fki6yfn1i5t81d5z

To było do przewidzenia - Polsat Games po rewelacyjnym debiucie wciąż rozwija swoją ramówkę. Dzięki współpracy z RIot Games przy okazji pierwszego sezonu Ultraligi stacja ta uzyskała koncesję na transmisję rozgrywek League of Legends European Championships, które wystartują już w najbliższy piątek.

Przypomnijmy, że pozyskanie koncesji od Riot Games oznacza, że tylko Polsat będzie transmitować rozgrywki LEC, MSI oraz Mistrzostwa Świata Worlds 2019. Warto także dodać, że przedsmak tego mogliśmy zobaczyć już w minionym roku, kiedy to Polsat transmitował ostatnie Mistrzostwa Świata 2018 w League of Legends.

Polsat Games wygrało przetarg, w którym brały udział też inne podmioty - ESL Polska oraz Fantasy EXPO. Na korzyść Polsatu przemówiło olbrzymie, niezwykle profesjonalne zaplecze, doskonałe grono ekspertów i komentatorów, a także świetnie przygotowane studio, które sprawiło, że polskie rozgrywki i transmisję wskoczył na zupełnie nowy poziom.

Umowa Polsat Games i Riot Games została zawarta na okres dwóch lat. Wszystkie rozgrywki nadchodzącego wiosennego splitu LEC obejrzycie na oficjalnym kanale Polsat Games na Twitchu oraz YouTube i w telewizji.

fot. Polsat Games

3 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Adrenalin Cyber League 2019
  Trwa
  Winstrike
  vs
  Vega Squadron
  Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Gambit Youngsters
  vs
  Tricked
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki