Riot Games zdecydowało. Polsat Games ze zgodą na tranmisję rozgrywek LEC

U5gev65pxmj6ikh2fki6yfn1i5t81d5z

To było do przewidzenia - Polsat Games po rewelacyjnym debiucie wciąż rozwija swoją ramówkę. Dzięki współpracy z RIot Games przy okazji pierwszego sezonu Ultraligi stacja ta uzyskała koncesję na transmisję rozgrywek League of Legends European Championships, które wystartują już w najbliższy piątek.

Przypomnijmy, że pozyskanie koncesji od Riot Games oznacza, że tylko Polsat będzie transmitować rozgrywki LEC, MSI oraz Mistrzostwa Świata Worlds 2019. Warto także dodać, że przedsmak tego mogliśmy zobaczyć już w minionym roku, kiedy to Polsat transmitował ostatnie Mistrzostwa Świata 2018 w League of Legends.

Polsat Games wygrało przetarg, w którym brały udział też inne podmioty - ESL Polska oraz Fantasy EXPO. Na korzyść Polsatu przemówiło olbrzymie, niezwykle profesjonalne zaplecze, doskonałe grono ekspertów i komentatorów, a także świetnie przygotowane studio, które sprawiło, że polskie rozgrywki i transmisję wskoczył na zupełnie nowy poziom.

Umowa Polsat Games i Riot Games została zawarta na okres dwóch lat. Wszystkie rozgrywki nadchodzącego wiosennego splitu LEC obejrzycie na oficjalnym kanale Polsat Games na Twitchu oraz YouTube i w telewizji.

fot. Polsat Games

3 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Radiance Cup
  Trwa
  Vitamin
  vs
  Hero
  Sc
  2019 Global StarCraft II League Season 3
  Trwa
  Trap
  vs
  Patience
  Leagueoflegends
  2019 Oceanic Pro League Split 2
  Trwa
  Chiefs
  vs
  ORDER
  Dota
  RedRain Cup Season 4
  09:30
  Death Squad
  vs
  FrozenDawn
  Dota
  RedRain Cup Season 4
  09:30
  Ethereal
  vs
  ST Gaming

Dodaj nas

Kalendarz