Rogue najlepszym zespołem fazy zasadniczej Ultraligi!

32164466977 8e39a8634b k

Za nami spotkanie tygodnia wieńczące podstawową fazę Ultraligi. Niestety Devils.one pomimo początkowych sukcesów po raz kolejny zmuszone było uznać wyższość swojego rywala - Rogue. Tym samym Inspired i spółka kończą przygodę w fazie regularnej na pierwszym miejscu w tabeli.

Duet Rogue na dolnej linii zabezpieczył pierwszą krew w tym starciu, zabijając Erdote. Chwilę potem doszło do niecodziennej sytuacji - Vander oraz Finn utracili połączenie z internetem, oddając zabójstwa na konto Devils.one. W kolejnych minutach Agresivoo i spółka przejęli inicjatywę, prowadząc 5:1, co przełożyło się na ponad dwa tysiące sztuk złota przewagi. Dopiero przed 21. minutą Rogue zdołało się przebudzić, zdobywając dwa zabójstwa.

Co więcej, Vander i spółka od razu postanowili zaryzykować, ruszając na Barona, którego z powodzeniem skradli spod nosa Devils.one. Siedem minut później role się odwróciły i tym razem to podopieczni Hatchyego pokonali Barona. Fioletowe wzmocnienie na wiele się nie zdało, bo Devils.one nie tylko nie zniszczyło nic w bazie rywala, ale przegrało potyczkę, tracąc czterech graczy.

Po niespełna trzech minutach Devils.one zdobyło Barona, jednak to gracze Rogue Esports Club zmiażdżyli rywala w walce 4 vs. 5, co pozwoliło im ruszyć do bazy Devils.one, gdzie postawili kropkę nad i, wygrywając to spotkanie. Tytuł MVP powędrował do Woolite'a.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz