Roszady na scenie Doty, Newbee z trenerem. LeBronDota opuszcza Natus Vincere!

Qaaa

Przed rozpoczęciem majora w Chinach Newbee zakomunikowało, że do składu powraca trener ekipy Wang Zhaohui znany też jako „SanSheng”.

Dla wielu fanów tejże organizacji to ruch w dobrą stronę. Przypomnijmy, iż organizacja Newbee w bieżącym sezonie wygrała tylko dwa turnieje, z czego obydwa były to minory (Perfect World Masters, ESL One Genting 2018) i tylko jeden w tym roku. To nie jest wybitne osiągnięcie jak na drużynę walczącą o najwyższe trofea. Aktualnie Chińska organizacja znajduje się na 6 miejscu w rankingu przejścia do The International 2018, nie jest to powalający wynik ani też tragiczny. Domowy turniej dla zawodników Newbee, nie idzie po ich myśli, ledwo wyszli z grupy, ocierając się o pozycję spadkową. MDL Changsha Major można oglądać poprzez platformę twitch.tv.

Ciekawa zmiana zaszła również w organizacji Natus Vincere zawodnik „LeBronDota” odszedł od organizacji z powodu stworzenia nowej ekipy wraz z Chorwatami i Serbami. Jego miejsce zajął nowy zawodnik pod pseudonimem „velheor” grający również na pozycji wsparcia tak jak LeBronDota. Skład Natus Vincere po zmianach prezentuje się następująco:

Ukraine CrystallizeVladislav Krystanek

Ukraine Dendi CaptainDanil Ishutin

Ukraine GeneRaLVictor Nigrini

Russia velheorFedor Rusihin

Ukraine LilIlya Ilyuk

źródło: https://liquipedia.net/dota2/Natus_Vincere

0 komentarzy