Rozgrywki w Hearthstone podczas 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski!

Hearthstone 1

Mamy tutaj miłośników Hearthstone? Zapewne tak - w takim razie mamy dla Was bardzo interesującą wiadomość - w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski ponownie zobaczymy rozgrywki na najwyższym poziomie w Hearthstone.

Teraz oprócz CS:GO i LoL-a zobaczymy także zmagania najlepszych polskich zawodników w tytuł Blizzarda - Hearthstone. Czołowi polscy gracze zawalczą o pulę nagród wynoszącą 20 tysięcy złotych, a także tytuł najlepszego z nich.

Jednak aby móć dołączyć do walki o tak wysoką pulę nagród, najpierw należy przejść przez specjalne etapy kwalifikacyjne, które rozpoczynają się już jutro (tj. 18 września). Możliwość udziału w kwalifikacjach jest dostępna dla każdego chętnego. Z kolei do fazy grupowej awansuje szesnastu najlepszych graczy.

To jednak nie koniec, bo turniej kwalifikacyjny zostanie podzielony na cztery etapy. Z każdego etapu do fazy grupowej przejdzie po dwóch zawodników, a pozostała ósemka będzie wyłoniona przez organizatorów, którzy wystosują specjalnie zaproszenia do wybranych przez siebie graczy.

Jeżeli chodzi o format rozgrywek to odbędzie się on na zasadzie Standard Conquest + ban do dwóch wygranych w pierwszej fazie turnieju, która będzie odbywała się w systemie szwajcarskim. Po zakończeniu kwalifikacji zostanie wyłonionych sześciu zawodników, którzy zmierzą się w formacie best of 5 single elimination. Dodatkowo dwóch najlepszych zawodników zostanie przeniesionych od razu do półfinałów, gdzie zmierzą się ze zwycięzcami ćwierćfinałów.

Poniżej znajdziecie harmonogram kwalifikacji, a także odnośniki do zapisów:

  • Wotrek, 18 września - #1 - ZAPISY
  • Sobota, 22 września - #2 - ZAPISY
  • Wtorek, 25 września - #3 - ZAPISY
  • Sobota, 29 września - #4 - ZAPISY

fot. ESL Polska

0 komentarzy